Honda VFR 1200X Crosstourer (2014)

Vlastník krjo
Vloženo 6.10.2021
Aktualizováno 18.4.2024

Honda VFR 1200 X Crosstourer je pro pořádné chlapy, designově je velice povedená motorka.

První dojmy - Dojmy z jízdy jsou jen ty nejlepší, asi není nic co bych na Crosstoureru našel negativního, sedí mi prostě perfektně v ruce.

Motorku bych doporučil pro - vzrostlejší muže.

Doplňky na motorce - Vysoké turistické plexi, chrániče rukou, vyhřívané rukojeti, zásuvka 12 V, alarm , třístupňová kontrola trakce, padací rámy, zadní blatníček, prodloužení předního blatníku, zadní hliníkový kufr a dva boční, nastavení tvrdosti podvozku, kryt motoru, hlavní stojan, rozšíření bočního stojanu.

Hondu VFR 1200 X Crosstourer jsem si vybral, protože jsem se již za sedm let dostatečně vyjezdil na slabším stroji a cítím, že přišel ten pravý čas přesedlat.Před koupí tohoto stroje jsem již Crosstourera několikrát otestoval a tak vím přesně, co opravdu dovede a svými schopnostmi mě doslova uchvátil.
Pokud s pořádnou dávkou baráže vyrážíte na dlouhé štreky, které nemusí vždy vést jen po silnici, nebo vás příroda obdařila nějakým tím centimetrem navíc, jako mne. Pak by vás tato motorka mohla také zaujmout.

Fido003
Fido003 napsal 07.01.24 v 14:53 10b.

tak tohle je opravdu moc pěkný Crosstourer,slintám

Rollei
Rollei napsal 29.01.23 v 15:41 10b.

Crosstourera jse vzdycky chtel, ale jak jsem spatril Afriku v tomhle kabate, tak jsem ji propadl ???

speroure
speroure napsal 15.01.23 v 14:35 10b.

Velmi pěkná

inore
inore napsal 03.11.22 v 16:11

Opravdu fešák ať ti to jezdí

Quasar
Quasar napsal 09.01.22 v 17:48 10b.