Kawasaki Z900 (2019)

Vlastník ZZ9
Vloženo 16.9.2021
Aktualizováno 16.9.2021

Po letech na Intruderu jsem koupil naháče.Potřeboval jsem změnu.

Motorka koupena od Westmoto

První dojmy - Zatím 1400km a spokojenost.(je to rok 2019 ale je nová)

Motorku bych doporučil pro - Vzhledem k váze a výšce sedla je to vhodné i pro menší postavy a ještě se dá dokoupit sada snížení o cca 3cm.

Doplňky na motorce - Protože jsem zvyklý cestovat,dal jsem tomu boční a zadní kufry.Asi to na naháči vypadá všelijak,ale pro mě je to nezbytné.

Předchozí motorka Suzuki Intruder 1400,takže nemohu srovnávat.Na moje pozadí zhýčkané Introšem,je Kawa dost tvrdá a na rozbitých okreskách je to děs .Jinak jízdní vlastnosti super.Řazení dobré,tak jak má být,motor tahne bezva ve všech otáčkách.Schází úložné prostory,ale vzhledem k tomu že jsem z toho udělal cesťáka ,tak dobrý.Brzdy dostačující,jenom mě deprimuje plynová rukojeť.Byl jsem zvyklý na nepatrnou vůli plynu a tohle má zemědělskou vůli.když jsem jel na první garanci,tak mi chlapec řekl že to není problém že to seřídí ,ale seřídil prd.Ona ta vůle není v lanku,ale v gripu.Otočí se o cenťák,než zabere lanko.Prostě hrůza a budu to muset přes zimu vyřešit.Jinak spokojenost,v zatáčkách sedí jako přibitá a je dobře ovladatelná.Intrš měl 250kg a tohle má 210 ,takže vzhledem k mé váze 66kg super.Přemýšlím so provedu se sedlem ,protože příští rok chci delší trasu.A v každém případě namontuji vyšší plexi.

Pedl
Pedl napsal 16.09.21 v 14:57 10b.

Vypadá to super, až na ten topcase (ale asi to jinak nejde).