Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Vlastník Jirka_O
Vloženo 16.9.2021
Aktualizováno 25.10.2021

Opancéřovaný valach na kterého je nutno si vzít schůdky. Ale když už se rozjede tak nezastaví.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - První vyjetí, 1 ,2 ,3 a tradá. ihned padne do ruky. Zvuk koncovky je prostě boží, takže za každým tunelem a podjezdem úsměv od ucha k uchu. 21 kolo ve předu takže spíše střední rychlostí jsem jel první jízdu Praha - Karviná. No co říct, napoprvé bolavej zadek ale úžil jsem si každý kilometr.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo má dlouhé a toulavé nohy. Ale i prcek jako Pavel Liška na ní projel kus světa. (ne prcek není, ale spíše menší než vetší :P)

Doplňky na motorce - Padací rámy a kryt motoru od Outback motortek, boční kufry Bumot, blastry Barkbusters, doplňkové brašny SW motech + tankvak), přimazávání řetězu, nastavitelné plexi.

Volba byla jednoduchá, vždycky se mi líbila. Má pěknou historii a hlavně si ji koupil kolega :D. A nemusel jsem se dlouho rozmýšlet, byl to můj sen.

Je pravda, že člověk musí mít větší vzrůst jinak nedosáhne na zem. A v mém případě to bude chtít tak 10 kilo nahoru ať mě holka nepřeválcuje když se někde zastavím v terénu. Není pro začátečníky a to ani ne výkonem ale spíše tou velikostí. Na cestě je ovladatelnost skvělá.

Zatím ještě nemám tolik najeto ale ve dvou se jede na pohodu, spolujezdec má prostoru až až i s kuframa. Při brždění se hodně topí, naštěstí je tam ABS takže zamáčknout, zavřít oči a stojím. Je potřeba opatrně dávkovat. Podvozek je univerzální, v lehkém terénu hodně pobere nerovností a na asfaltu drží pěkně, až mě překvapilo kolik jsem si dovolit naklopit v zatáčkách.

příští rok plánujeme delší cestu takže až tam se uvidí jak mi sedne.

Penem
Penem napsal 25.10.21 v 22:43 10b.

Dobrá volba,letos v září zakoupena ročník 2018, dovolená toulani Maďarsko,Chorvatsko 12 dní. Pár motorek jsme už vyzkoušeli Africa už zůstane.