Honda CB 1100/EX (2013)

Vlastník BETTER
Vloženo 24.6.2021
Aktualizováno 18.9.2023

Splněný sen. Novodobý retrobike který chytne ihned za srdce.

Triumph Speed Twin: Cena
Kawasaki Z900RS: Cena

První dojmy - Motorka mě okouzlila vzhledem a líbí se mi každým pohledem na ni víc a víc. Doufám že s touto motorkou zestárnu. Chtěl bych si ji nechat forever. Jel jsem s ní zatím jen pár km ale i tak mohu říci že s motorkou se člověk rychle seznámí a ovladatelnost je krásně čitelná.

Motorku bych doporučil pro - Těm co oldschool je blízký pojem. Lidem co těžší motorka nebude padat na každé křižovatce bo sice na to nevypadá ale váhu má...a doporučuji všem co je chytne za srdce stejně jako mě.

Doplňky na motorce - Hlavní stojan, zadní nosič.

Až budu mít najeto více rád se podělím. Zatím zkušenosti nemám ale za tu krátkou jízdu mohu jen říci že jsem nadšený nadmíru. Brzdy fungují dostatečně, motor má sílu v každém spektru otáček dá se říci a krásné táhne. Převodovka 5 stupňová což mě láká neustále řadit 6 ale i když jsem měl před tím 6 kvaltove motorky tak jsem tam stejně cpal i 7 ?? takže si myslím že to je jedno. Motorka se krásně vede a je intuitivní. Až bude více km a zkušeností rád se podělím. Prozatím jsou emoce na výši. Mohl bych se na ni dívat pořád a pořád s otevřenou pusou.

Zdenda6
Zdenda6 napsal 27.04.24 v 22:40 10b.

takovy uz nebudou! Ted se koukam co koupit a uz tu je jen Kawa 900rs . Honda uz nic nema

nexus
nexus napsal 20.08.21 v 14:42 10b.

Klasická motorka je prostě nej

JoskaH
JoskaH napsal 01.07.21 v 12:11 10b.

Čistá, nevykricena krása
Fakt nádhera, navěky
Moc gratuluji!

willy7377
willy7377 napsal 01.07.21 v 09:29 10b.

Moc pěkná mašina .Já osobně bych ale volil spíše CB 1100 RS. U té tvojí mi malinko vadí absence druhého výfuku a RS má i hezčí svody.Na druhou stranu ta tvoje je více retro.Vždycky je to něco za něco.
Každopádně ať ti slouží a dělá jen samou radost.

JardaBar
JardaBar napsal 01.07.21 v 05:07 10b.