Honda VFR 750 (1992)

Vlastník Arnost
Vloženo 27.1.2007
Aktualizováno 4.9.2008

Super stařeček, co vozí stařečka-To o mne napsal můj kámoš MTJ.Měla najeto 70tis,ale motor bez vady.Plasty na vaření a samo i novej lak.Vše domluvil potají můj syn s mojí manželkou-a nakonec to byl dárek pod stromeček.

Další info: Loni jsem vyměnil regulátor za žebrovaný.To je nedostatek modelu.Letos nové gufera v předních vidlích,vyměnil v nich olej a znovu kompletně přezul.Přebrousil přední kotouče a ještě musím vyměnit destičky na předku.Nejdou mi ale povolit krytky čepů-asi jsou v tom hliníku zaoxidované.Už jsem to dělal i vzadu a musel jsem opravit závit a vytočit nový čep,co drží desky.Ted' mi to čeká dvakrát.Ještě,že si takové věci můžu vyrobit nebo opravit. U modelu RC36 jsou přední desky stejné jako zadní.Tak už to mám hotové,jen vyjet.Dnes jsem to nahrknul a nechal ohřát.Je to v poho,všechno funguje jak má. -Je srpen,a už má najeto bez pár kiláků 80tis.Po dotažení ložiska řízení je to úplně jiná jízda.Předek nevibruje ani při brutálním brždění a do zatáček to padá samo a nemusím se s tím prát.Ve výjezdu je to daleko pohodlnější.

3.9.08-Na příští sezonu musím vyměnit řetěz a obě kola,má už vůli a nerad bych to někde složil,kdyby náhodou překočil.To bude moucha-spraví to necelý 4tisíce,a zase bude nadlouho pokoj.Je tam najeto dvěstě pade přes osmdesát tisíc a řetěz vypadá,že byl originál.Jinak všechno OK,semtam odejde nějaká žárovka ale jinak je klid.

wsbk
wsbk napsal 15.12.15 v 17:17 10b.

DedekZR7
DedekZR7 napsal 14.02.10 v 18:56

Ahojda chlape,krásnej stroj,hlavně at slouží to bě a ty jemu.Dávám za 10b.Zatím ahojda Dědek.

.Banán.
.Banán. napsal 09.04.09 v 11:46

Moc pěkná.A´t slouží!

Víťan
Víťan napsal 25.03.09 v 18:40

Ahoj chlapáku. Máš to stále moc krásné kámo.
Přeji ti super zdravíčko a mnoho ujetých kiláků na asfaltě.
Měj se moc pěkně a brzy se ozvi a brzy se také ukaž.
Jo a ještě zařiď, aby ta zasraná zima už konečně zkončila.
Máš to za 10

lopik
lopik napsal 14.09.08 v 18:15

Moc pěkná. Mohl jsem se přesvědčit na vlastní oči. Tak ať ještě slouží.