Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2018)

Vlastník LuigiCB1300
Vloženo 30.5.2021
Aktualizováno 30.5.2021

Super dělo na cesty a šotolinku, pohodlí na brouzdání po dlouhých cestách a necestách

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Perfektní po všech stránkách

První dojmy - Koza vysoká, divnej zvuk po letech na 4 válcích, parádní rozhled přes osobní auta. Byla to v roce 2018 novinka s vyššími zdvihy což při mé výšce 180 cm a nesníženém sedadle nevadilo. Vzhledem k vyššímu posezu se zdá ideální cestovní rychlost 140-150 km/h.

Tak jsem tehdy pořídil úžasnej strojek od prověřené Hondy a nelitoval jsem ani minutu. V sezóně 2018/19 jsem po vlastech českých nalítal 22 tisíc km a krom proražené gumy ve vojenském prostoru (viz foto) žádný defekt, střílení do výfuku, prostě nic - žádný problém, jen benzín, gumy co 6000km a běžnej servis.

Na jeden zátah vyzkoušeno 1100 km za den okolo ČR po silnicích 1. třídy a okreskách a nebyl sebemenší problém se zády ani únavou. Když jsem dojížděl jedny z trailmaxů, tak jsem prohnal motárdysty na motárdovém okruhu v Chebu a celkem to měli těžký mně předject, takže kdo si myslí, že s takovou "krávou těžkou" si nejde zablbnout na okruhu a překlápět sem tam .. tak lze a velmi dobře ..

Brzdy úžasný, podvozek famózní, jen to svádí k rychlejší jízdě (stále 150 km/h) a je tedy třeba dobře znát trať, aby člověk nebyl překvapen a ještě koukat po policejních autech kvůli bodům.

Motorku jsem pro roce prodal, protože byla třeba rekonstrukce bytu .. ale něco se rýsuje zanedlouho se ukáže .. a jaká značka to bude? zasvěcení ví ..