Suzuki DL 1000 V-Strom (2002)

Vlastník Silentser
Vloženo 4.5.2021
Aktualizováno 4.5.2021

Spolehlivá a nezáludná motorka ideální pro začínajícího motorkáře.

Motorka koupena od Kapkar (Praha 7-Holešovice) - ochotné a rychlé jednání, doporučuji

První dojmy - První dojmy jsou veskrze pozitivní. Po koupi jsem nechal udělat velký servis u svého kamaráda, který motorku rozebral doslova "do šroubku". Vyměnilo se a opravilo hodně a motorka teď šlape skvěle. Zatím se rozkoukávám a letos bych chtěl výletovat hlavně v ČR.

Motorku bych doporučil pro - Dle mého názoru pro toho, kdo chce pohodlně cestovat s možností i vzít motorku do lehkého terénu.

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty, zvýšené plexi, 3 kufry, padací rám, tankvak, blastry, hlavní stojan, ukazatel zařazené rychlostil

Stroj se si vybral podle recenzí a zkušeností na internetu, kde byl V-Strom kladně hodnocen pro svou univerzálnost, jednoduchost a "nezáludnost". Chtěl jsem cestovní enduro kvůli posedu na stroji a chci motorku na "poklidnější" jízdu.
Letos začínám na motorce začínám, ale auto řídím více než 20 let. Motorku pořizuji na cestování zatím po ČR a do budoucna i do zahraničí. Dodo terénu se cíleně nechystám.

Goodji
Goodji napsal 07.05.21 v 18:30 10b.