BMW F 800 R (2009)

Vlastník Allebith
Vloženo 30.4.2021
Aktualizováno 30.4.2021

První větší motorka. Celkově druhá.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

Yamaha MT-07: Pro mě sice skvěle ovladatelná, ale příliš málo robustní a o něco slabší, užší kola.

První dojmy - Svezení hned od počátku velmi příjemné, co se týče posezu, řazení na ťuknutí, brždění téměř na místě - určitě tam byl rozdíl oproti první moto na naučení. Pro mě je příjemný i zvuk origo výfuku - žádný hluk, ale je slyšet.

Tenhle typ byla láska na pevní pohled, ikdyž vizuálně si ji ještě budu chtít poladit.

Mám ráda naháče a chci se učit poměrně svižné jízdě, pro čež si myslím, že mi tenhle stroj bude absolutně stačit, protože mě nikam neujede a i přesto, že je to dvouválec, tak mi přijde, že nějak extra necuká, krásně se naklání do zatáček sama a řadí i brzdí na pomyšlení.

Allebith
Allebith napsal 18.07.21 v 15:37

Díky, díky!
No to mám teda pravda docela z ruky, ale uvidíme, co kde seženu.
Jinak znám dost lidí, co si udělali papíry až po 40 a dělaj si tím radost. Tak hlavně s citem, ale nebát se trénovat.
A tohle báwo ve starších verzích je cca stejně dostupné jako jiné značky podobných parametrů.

Makiška
Makiška napsal 18.07.21 v 09:50 10b.

Ahoj,fajn motorka a pěkný popis.Hele,já koupila ojeté hadry na tomto odkazu.Hrozně fajn chlap.Bydlí ve Slaném,má takový,,obchůdek" u baráku.
Teprve se s motorkou učím,mám měsíc sk.A.No,zbláznila jsem se v 46letech/když single,tak motorka.Jednou třeba taky BMW.

Makiška

tady máš ten odkaz...

Allebith
Allebith napsal 11.05.21 v 17:48

Díky za tip! Bylo to první, co jsem měnila, tak ještě zkontroluju, jestli je fakt po plnou. Ale v manuálu mají aji 10w40.

Lannius
Lannius napsal 30.04.21 v 21:21 10b.

Pohlídej si olej, na kontrolní tyčce musí být na rysce max. Olej 15W-50. Tyhle ročníky jsou na málo oleje citlivé a rády se přidírají na vyvažovací hřídeli.