Honda VT 600 Shadow (1993)

Vlastník MTJperform
Vloženo 23.1.2007
Aktualizováno 24.1.2007

Snížená, prodloužená USA verze, opláštěné vidle, rozšířená nádrž s leteckým uzávěrem, zadní led světlo s SPZ na boku, sání Küryakin, Dynojet, K&N filtr, T řidítka s blinkry, předkopy, přepákování, otevřené výfuky, vyšívané sedlo. Veškeré úpravy vždy v zi

Zkušenosti: Se Shadowem jsem byl maximálně spokojen, čtyři kvalty bohatě stačily a se sáním člověk nemusel ani řadit. Výborný zvuk za kterým se každý otočil a spotřeba do 4,9 litru na 100 km. Měl jsem na něm najeto skoro 60000 km a jediné co se dělalo, tak maximálně gumy, olej, desky, svíce a řetěz, prostě taková ta klasika. Ventily se za servisní interval nedostali ani k minimu nastavení, takže taky OK.

Cesty: Všude po republice.

Další info: Moc děkuji všem za kladné hodnocení, dělal jsem si jí pro sebe, ale menší úraz mi nedovoluje jí řídit, takže po krásných sedmi letech mně musela opustit. Jediné schůdné rešení je nějaký cesták, při jeho řízení mi ta trocha kovu co mi nechali v rameni nevadí.

deadchopper
deadchopper napsal 20.03.12 v 06:30

Parádní cruiser pohodu a cestách

medigen
medigen napsal 24.06.11 v 21:08

moc pekna hondicka.. o 10tce nepochybuj

Tezetka
Tezetka napsal 05.10.10 v 20:04

Krásný Shadow!
Pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu...
Posílám 10-ku

MílaShadow
MílaShadow napsal 18.07.10 v 18:29

Fakt, fakt užasná mašinka. Co dodat otevřená pusa do kořán a brindák na sliny jasnej. 10b. jak vyšitejch

Klárka-Míra
Klárka-Míra napsal 15.03.10 v 12:52

tak ta vypadá luxusně :o)