BMW F 650 GS (2001)

Vlastník Holton
Vloženo 29.1.2021
Aktualizováno 29.1.2021

Skvělá pro začátečníky, do města, nebo jen tak pro radost.

První dojmy - Láska na první pohled, okamžitě jsem se zamiloval, jak do designu, tak do ovladatelnosti. Na jednoválec si je potřeba zvyknout, ale jak se s ním naučíte zacházet, nedáte na něj dopustit.

Motorku bych doporučil pro - Naprosto univerzální motorka, ideální do města, vhodná i pro začátečníky.

Doplňky na motorce - Vyhříané hefty Oxford, zvýšené plexi Kappa, zakázkové sedlo od DDT custom seats, Zadní kufr GIVI maxia 4.

Potřeboval jsem motorku do města, ale současně i pro radost a někdy i na občasné výlety (Rakousko). Zároveň jsem nechtěl nic složitého a těžkého. Nadruhou stranu jsem toužil po renomované značce, který nebude ztrácet na hodnotě. Tahle kráska splňovala veškerá moje očekávání, ani jsem nehledal jiný model.

Přes úžasný pocit po koupi mě motorka ani nenechala dojet domů :) Renomovaná značka dostávala na frak hned od začátku. Naštěstí se nejednalo o zásadní až fatální závadu, jak se domnívali v autorizovaném servisu (KO řídící jednotky) ale o nedotažený kontakt na baterce :) Od té doby jsem objížděl autorizovaný servis obloukem a motorku již dále servisoval pouze u člověka, který ji opravdu rozumí. Tímto zdravím PM Motoservis Brno!
Radost z jízdy mi občas pokazila nějaká drobnost, např. v podobě záhadně se opakujícího přetrhávání lanka spojky, což se naštěstí podařilo vyřešit.
Další komplikace se začaly objevovat ve spojitosti s odžitými roky, na tom dvrdém enduro sedle se prostě nedalo v kuse ujet více než 100 km. Řešení sice nebylo z nejlevnějších, ale o to více dokonalé v podobě zakázkového sedla od DDT custom seats. Od té doby je jízda na tomto stroji již jen opravdovým požitkem.
Pro ještě více pohodlnou jízdu jsem dokoupil zvýšené plexi a vyhřívané hefty.

Milan1963
Milan1963 napsal 30.01.21 v 17:30 10b.

Osvědčená motorka. S tím jednoválcem máš pravdu. At' ti dělá radost.