Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2011)

Vlastník Neo
Vloženo 26.10.2020
Aktualizováno 13.10.2022

vyzkoušel jsem novou Hayu, tož tak

Vloženo: 13.10.2022, Uskutečněno: 13.08.2022, Zhlédnuto: 43x

V rámci Suzuki Tour jsem si v brněnském Cartecu zarezervoval svezení na nové buse. Byla to identická busa, která byla na Suzuki Academy na okruhu. Jak to říct nějak zkráceně. K designu mám od začátku výhrady, speciálně k tomu "rádoby chromu na kapotáži" Ten fakt nepokoušu. Budíky jsou krásný, zpracování kvalitní. Jak to jede? Je to pohodlnější než G2, i baťůžek si nestěžoval. Samozřejmě euro emise, takže absolutně tiché, ale to by laďáky pořešily. Pokud vypnete VŠECHNY trpaslíky, tak to roluje fusekle na nohách. Vážně, krouťák je rozhodně větší. Zkráceně řečeno, pro mě asi patová situace. Mám poslední rok bez ABS a dalších trplaslíků. Když chcete novou busu prohnat musíte všechno vypnout, ale to na staré nemusím... Potřebujete nutně laďáky, což je z fabriky možné i s homologací a zárukou, jenže za 60 tkč. Takže jsme na půl mega. Co bych si já osobně pomohl výměnou? Krásný budíky, super motor, diskutabilní design. Holt je mi líto, ale moje busa mi pořád stačí. Snad příště

Pedl (179) napsal 14.10.2022 v 14:36

Jo tak to bývá, že většina lidí jen tak neupgraduje Ale kokpit to má pěkný Černá verze se mi líbí víc, asi pěknější lak.

• olej a baterka

Nedávno jsem po dlouhém poskakování kolonou, kdy větráky jely naplno, měl problém nastartovat. Hodil jsem baterku na nabíječku a byla za 5 minut "nabitá". Netřeba diagnostiky, kapacita v háji. Resp. baterka z roku 2016 f

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 13.10.2022
    Uskutečněno: 24.09.2022
  • Suzuki Academy 2022

S velkou dávkou štěstí se mi letos podařilo zaregistrovat a absolvovat na brněnském polygonu a okruhu Suzuki Academy 2022. Zkráceně řečeno, nejlépe letos investované peníze "do motorky" potažmo do mě. Jirku Hejníka znám

Typ: Sraz
    Vloženo: 13.10.2022
    Uskutečněno: 25.06.2022
  • výměna čidla stojánku

Už koncem loňské sezóny se mi několikrát stalo, že jsem přijel na křižovatku, dal neutrál a jak žárovka, tak ukazatel zařazeného kvaltu nic. Přijedete někam, vykopnete stojánek a ejhle, už to všechno svítí a ukazuje. Pro

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.04.2022