Kawasaki Z900 (2020)

Vlastník anupev
Vloženo 14.10.2020
Aktualizováno 18.8.2021

Beránek ve vlčím rouše. Uhlazený chuligán, co vás ochotně odveze na skok do banky i na celý den do vzdáleného místa vašeho rodiště.

Motorka koupena od DVmoto Zlín

První dojmy - Při mé výšce 176 je tak akorát vysoká .Na zem dostanu v pohodě. Je to má první motorka, takže jsem se nemusel přizpůsobovat, pouze seznamovat. Motor sametový, necuká, plyn se excelentně dávkuje dle potřeby. Nevyděsí, spolupracuje, je stabilní. Je sice tvrdší, ale nic, co by se nedalo přežít. Láska po první jízdě.

Motorku bych doporučil pro - S naprostým klidem rozumnému začátečníkovi, pokud mu Zed vyhovuje.

Doplňky na motorce - Padací protektory motoru, vyšší plexi, gelová ochrana nádrže. Instalován držák kufrů SHAD 3P system.
23.11.20 Provedena úprava sedla - přešití potahu + gelová vložka na obou sedlech.

Po půlročním sjíždění všemožných testů a videí padla volba na Z900. Nádherný naháč, čtyřválec s výkonem větším, než mají dvě třetiny aut u nás v obci. Zeda jsem koupil dvě hodiny po složení zkoušek autoškoly. Závěrečná jízda byla na Z650, takže první dojem ze Z900 byl " jeje, ta je veliká ". Kupoval jsem ji pod vlivem testů (nejen) Sršně, ale hlavně Jindry z Jednoustopou.cz. I když pod Jindrou vypadá jaksi menší ) Ale na zem jsem dostal. Jako novou jsem ji zajížděl, takže bylo dost času na pozvolné seznámení. Umí být úžasně hodná, takže ani začátečník v 50-ti letech nemusí mít obavu. Opravdu se dá ovládat a zvládat, stačí to mít v hlavě uspořádané. Ona umí i hodně zlobit. To jsem si uvědomil hlavně po přepnutí ze " zajížděcího" režimu Rain(cca 55°% výkonu) do civilního Road.
Všechno, co se potřebujete se dozvíte ve zmíněných testech, a já to můžu jen podepsat. Ta motorka mě hrozně baví.
Doporučuji koupi vyššího plexi, rozdíl je opravdu znát. Taky plánuju gelovou vložku do sedla. Není to tortura, ale...
Vlastní zkušenost - až si při trapném pokusu o výměnu páček za sportovní ulomíte plastový čudlík spínače spojky, je vysoce pravděpodobné, že motorka bude při jízdě s konstantními otáčkami cukat a nečekaně zrychlovat či zpomalovat. Ideální v zatáčkách. Ale pokud bude váš prodejce stejně solidní jako je ten můj, sundá spínač z vystavené motorky a pouze za cenu spínače vás pošle vstříc další bezbřehé radosti.

FZ1-tona
FZ1-tona napsal 21.10.20 v 10:17 9b.

Jo prima volba.Já dal přednost Suzuki,Zedů je docela dost.
U žívej.

walda1
walda1 napsal 18.10.20 v 19:52 10b.

Hmm Holka je pěkná

Ivos
Ivos napsal 14.10.20 v 14:52 10b.

Krásná práce Ve všem