KTM 950 Supermoto (2008)

Vlastník Kroupa17
Vloženo 6.6.2020
Aktualizováno 6.6.2020

Jedná se spíš o hypermotard než o klasický SM, ve své třídě asi nejsilnější Supermoto.

Ducati Hypermotard 1100/1100S: důvod neuveden
Aprilia Dorsoduro 750: Malá nádrž, elektronický plyn, menší výkon a kroutící moment nez KTM

První dojmy - Silný vidlicový dvouvál, velký kroutící moment, strašně zábavná motorka

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho zkušeného a hlavně vysokého. Měřím 185cm a někdy mám problém dosáhnout na zem. S velkým kroutícím momentem a výkonem to není určený pro začátečníky, člověk musí mít už něco odježděno. (2 , 3 , 4 to jde furt po zádech )

Doplňky na motorce - Zatím jsme bez uprav, kromě všech předních karbonových plastů od Akrapoviče. Gripy domino (original jsou strašně tvrdý) Následně budu dávat Výfuky, vyřazení SAS a EPC a nějaké cnc doplňky.

Po 10ti letech přechod ze supersportu. Zatím mám najeto jen 2tis km, ale jsem naprosto spokojený s výběrem. Doufám že bude moto spolehlivé tak jak lidi na forech píšou. Ideální nástroj na zatáčky, myslím že s dobrým pilotem potrápí dost Supersportů. Výborné brzdy Brembo a super podvozek od WP