BMW R 1250 GS Adventure (2020)

Vlastník novej
Vloženo 9.3.2020
Aktualizováno 27.10.2020

Krásná, silná, pohodlná. No ano, má to každej, ale po svezení Vám bude janý proč.

Motorka koupena od FIRMA:BMW Invelt (Praha 5-Stodůlky) - Honza Švejnoha, super týpek

První dojmy - Padne do ruky, pocitově velmi lehká, motor má nesktučnej zátah

Motorku bych doporučil pro - Stejně všichni nakonec skončí u BMW

Doplňky na motorce - maximální výbava

březen 2020 - Po předchozím modelu který jsem měl 10 let, bylo potřeba jít dál a proto, že jsem se vzducháčem byl namíru spokojenej byla volba jasná - zůstat u BMW.
Udělal jsem dobře, podvozek skvělej, motor prostě úžasnej, celkově motorka trochu menší než vzducháč, ale o to líp se s ní manipuluje.
Mám problém s displayem místo klasických analogových budíků jako třeba na LC, ty jsou vyloženě krásný. No snad si na tu televizi zvyknu.

říjen 2020 - 10tis km - motorka mne tak chytla, že za tuto sezonu jsem najel nejvíc (na silniční) než v minulých letech. TFT displej je OK, zvyknul jsem si rychle. Celkově je motorka moc přetechnizovaná a to se projevilo v pár malých problémech, které jsem ovšem vždy vyřešil malým restartem. Spolujezdec má trochu problémy s turbulencemi. Nicméně, názor jsem ani po 10tis km nezměnil. Je prostě dokonalá. Fakt mne to na ní baví. Odstavuji, a měním za bahňáka, tak zase na jaře

juryna007
juryna007 napsal 22.03.21 v 14:28 10b.

Ahoj.. máš na motorce pěknej zadní kufr... To je Wunderlich.?

Mickin
Mickin napsal 01.07.20 v 21:54 10b.

Nejlepší

Zelinář
Zelinář napsal 10.05.20 v 06:53 10b.

Pánové at si PP . Ten design je krásnej

MartasUS
MartasUS napsal 02.04.20 v 11:33 10b.

Pecka a na důchod s 12kou taky počítám. Zatím si vystačím s 800ADV. Jinak ty polepy boxů na můj vkus až moc kudrnatý, ale mašina je tvoje a já do toho mám hovno co kecat. 10-B

HondaOK
HondaOK napsal 11.03.20 v 19:09 9b.

Na testování 1250ky jsem si užíval ten zmiňovaný zátah motoru prakticky z každých otáček. Už od 10 km/h motorka pocitově "shodí" polovinu své váhy. K tomu velmi kultivovaný projev boxera... Velký rozdíl oproti 1200. Mínus bod za design. Ať ti dělá dlouho radost !