Suzuki TL 1000R (1999)

Aktualizováno 23.8.2020

2008-2010 Koupě výstavky + začátek ladění

Vloženo: 20.01.2020, Uskutečněno: 16.01.2020, Zhlédnuto: 41x

2008
Sezóna 2008 začala rozjezdem na Dubou, mašina připravená, komboška padana, yosh boy si chrochtal

v průběhu sezony nějaký pojezdy a jen leštění aby byla jak netknutá..

14.10.2008 koupena výstavka abych měl něco na čumění a mohl začit ladit tohle TL viz. výstavka

po seznámení tady na foru s naším TL otcem guru Assassinem a zjištění nějaký závodní historie TL v AMA, IDM, SBK pote registrování na TL Planet a louskání všeho možného, začala pomalu asi bych řekl doživotní honba za veškerýma race dílama které yosh nebo suzuki kit vyrobilo... a rozhodnutí že si postavim repliku závodního biku což s odstupem let je prostě nemožné...

06.11.2008 asi nějakej počátek ladění, protože sem za pomocí Assassina koupil nový AP racing třmeny. Tovární TL má sice monobloky ale to nesežene ani bůh.
Dneska krásná raritka kort když voněj novotou..dlouho sem je měl v krabici nenamontované s tím že musím ještě kotouče...no jak čas běžel prodal sem je Jaškovi na jeho TLS

2009

Sezóna 2009 začala rozjezdem do Moto AZ v Martinicích kde jsem to nechal změřit na brzdě. 135koní 106 krouták takže to co tam má být

Po neustálém shánění dílů a přemlouvání povětšinou nějakých amíku, aby mi něco prodali se mi podařilo sehnat original KIT hliník nádrž + čerpadlo + tovární jednotku z AMA super bike Larry Pegram bike, no byl sem jak na trní jestli to z USA dorazi v pořádku

Takže sezona 2009 super ikdyž mi ta nádrž leží doted na skříni jelikož zas na to potřebujete jinej airbox a tim pádem i vstřiky a to sem za 10let nesehnal

2010
Klasika zas nějaký pojezdy třeba s Jindrsem tady z fora

Do sbírky zas nějaké díly a to pro mě fakt pecka a ultra RARE Tokico kit třmeny což mělo třeba závodní Alstare TL anebo to bylo možno vidět na jiných SBK nebo endurance závodákach.

SBK Alstare TL1000R

No a ke konci sezony sem si myslel, že jsem si konečně splnil další malý sen od doby co sem si TL koupil protože když už yosh boy tak musí mít yoshimury výfuky. Skrz kamaráda se to nějak naladilo přes ebay z Berlina, kdy sem se vracel z práce tak sem se pro ně stavil, po prvním ohledání vše OK.
No druhej den sem vstával snad v 6 ráno abych je začal montovat na TL jak jsem byl natěšenej a taky sem po chvili procitnul že je něco špatně...
No prostě to nesedělo ani hovno,Tisickrát sem sundal nandal porovnávál a ani ho*no.
Vypadalo to jak po crashi ale nikde z ohybanýho nebylo nebo mi nepřišlo, čisla pro TLR souhlasila, zajel jsem si tenkrát ještě za Jim Bimem co měl taky TLR s yosh svody abych si to zkontroloval a u něj vše krasné a u mě jak dva hnojský klacky, no myslel sem že to rozkopu a toho němce co mi to prodal taky. Takže odmontovat a vrátit protože toto ne.

no jebat konec sezóny šajze ale přístí rok sem zas koupil akrapy..

• 2016

Zima 2015/2016 se nesla v duchu předělání dyzajnu na "endurance" tzn. přední maska s jednou čočkou a zadník bobek racing jednosic. po brouzdaní na netu jsem našel tohle JPN endurance TLR s přední čočkou ale inspirace by

Vloženo: 28.12.2021
    Uskutečněno: 30.11.2021
  • 2014-2015

Po crashi a naladění srada začalo zase kupovaní dílů pro TL a výroba race věcí u jednoho borce ale to níže. 2014 Na inzerátu se objevilo torzo rámu s motorem a hlavně zajimavou závodní kyvkou což bylo samozřejmě lák

Vloženo: 10.12.2020
    Uskutečněno: 09.12.2020
  • 2011-2013

2011 Po nezdaru s yoshi výfukama v 2010 jsem začal novou sezonu 2011 koupí ultra voňavého komplet systému od Akrapa, EVO 1 (50mm) nerez, a do koncáků přechod na 60mm (Titan) a nové koncovky. Pro porovnání se jedná v

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.04.2020