Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Vlastník Viky21
Vloženo 17.11.2019
Aktualizováno 21.7.2020

Honda Africa Twin - dokonalost sama o sobě. To že to byl nejprodávanější stroj minulého roku o něčem vypovídá.

První dojmy - Předchozí stroj byla Honda CBR600RR tak že první dojmy z ATASe byly smíšené ale hned po usednutí za řidítka a vyjetí podivné dojmy přešly a ATAS se ukázal jako parádní motorka na cestování jak na dlouhé trasy tak na projížďku kolem komína.

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo má rád dlouhé cestování a nebojí se odbočit do terénu.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, Padací rám, Padací rám motoru, Boční kufry, Topcase, Boční deflektory, Deflektor nádrže, Zásuvka 12V, Zásuvka USB

Honda Africa Twin se mi vždy líbil. Rozhodoval jsem se mezi normální Africou a Adventure nakonec jsem se rozhodl pro Adventure. Je přizpůsobený na cestování a offroad zvládne jak nic. Motorka se cití moc dobře jak v terénu tak na silnici pokud si to jedete po silnici a chytne vás dravost do terénu tak není žádný problém sjet ze silnice a proletět se v terénu. Jízda po městě jí také nevadí ba naopak honda si pěkně pohrála s výfukem a jeho lahodný zvuk je nádherný pro poslech. A proto když jedete po městě tak se lidé často otáčí.

nudlicek
nudlicek napsal 06.03.20 v 19:15 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 19.11.19 v 21:38 10b.

31081
31081 napsal 18.11.19 v 09:39 10b.

PSanec
PSanec napsal 17.11.19 v 11:46 10b.

Dobrá mašina,ale dokonalost sama o sobě jsou přiliš silná slova.Syn má krátce ATAS 2019.Nějaké chyby i nedokonalosti se najdou.Určitě je to dobrá mašina,ale né dokonalá.půřeji jen super km.