Suzuki GSF 650 Bandit (2007)

Vlastník Pooh-Bear
Vloženo 9.11.2019
Aktualizováno 5.5.2024

V roce 2019 jsem po mnoha letech vyměnil Kawasaki ER 5 za Bandita - o chlup větší a minimálně o dva chlupy silnější

Honda CB 600F Hornet: Bandit je hezčí :-)

První dojmy - Po prvním půl roce (a asi 5 tisících km) jsem zatím pořád nadšený, kdykoliv na ni sednu, nastartuju a vyjedu :-)

Doplňky na motorce - Kouřové plexi Puig, laděný výfuk IXIL, padáky na motoru RD, nosič a horní kufr Kappa, zásuvka USB, nerez kryt chladiče, koncovky řidítek, CNC páčky M-Style, klakson Oxford, teploměr, nosiče a boční kufry Kappa.

Chtěl jsem prostě zase naháče, zvažoval jsem i Horneta, ale Bandit to nakonec vyhrál. Ale určitě jsem chtěl jeho novější model s vodním chlazením, ale ještě ten s kulatým světlem - asi jsem staromódní
Nejsem úplně ultra střelec, ale překvapilo mě, jaký má zrychlení (oproti Kawě), i jak na širších gumách krásně drží v zatáčkách i při větším náklonu.
Zrovna tak mě mile překvapila spotřeba - kolem 4,7 až 4,9 litrů, i když za to občas dost tahám..
A zjistil jsem, že i po delší jízdě na jeden zátah mě nebolí zadek, nohy a podobně.

Petr163
Petr163 napsal 16.11.19 v 13:30 10b.

Bandita je prostě super volba 10b

PYTEL1
PYTEL1 napsal 11.11.19 v 09:32 10b.