Ducati 996 (2000)

Vlastník JanaFMX
Vloženo 29.10.2019
Aktualizováno 29.10.2019

Ducati 996 Biposto, Tamburini, můj vysněný model a ještě ve žluté barvě :) Motorka dovezena z IT. Má ještě spousty kosmetických vad, které budu řešit postupně.

Ducati 916: Cena+dostupnost
Ducati 998: Cena+dostupnost

První dojmy - První dojmy na Supersportu - po dloouhé době jsem osedlala SS.. Oproti mým jiným motorkám má vysoko těžiště. Manipulace na místě je pro mě těžší, ale jak se rozdejme vše je zapomenuto. Rejd motorky na místě je asi tak 2km (v nadsázce:), v zrcátkách vidím hlavně sebe :) Jsem z ní nadšená :D

Motorku bych doporučil pro - Zkušený jezdec

Doplňky na motorce - Můj stroj je vybaven EWC karbonovým airboxem, laďáky AJKO.

Máme najetou pouhých 300km, seznamujeme se, teda spíš já s ní, ona ví co dělá. Motor je asi nejkultivovanější, který mám v garáži :) Tlumič řízení mám základní a funguje bezvadně. Spolujezdce nevozím, ani já bych tam nechtěla sedět :D Spotřeba jsem zatím kolem 6l. Úložný prostor je 0 - teda lékárničku tam dám.
Servis je nákladnější (zatím jsem řešila pouze provozní záležitosti - přetěsnění vidlí, ložiska v krku, řemeny, ventily, dotažení altíku, zavaření víka - které dostalo ránu od řetězu, řetězovka, vodítka řetězu, gufera, náplně, filtry...), ale za tento stroj se to nepočítá, je to moje legenda, moje srdcovka, kterou jsem chtěla.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 11.08.22 v 14:48 10b.

Ale tak to jako jo no.
K tomu snad ani není třeba víc dodávat.

Figi25
Figi25 napsal 03.12.19 v 10:27 10b.

Za mně žluta nejvíc TOP

Taliján
Taliján napsal 28.11.19 v 19:30 10b.

Zluta je nejlepsi...
10b

molyna
molyna napsal 14.11.19 v 18:19 10b.

Gemil
Gemil napsal 09.11.19 v 19:10 10b.

super volba