Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Vlastník Milan3
Vloženo 5.10.2019
Aktualizováno 5.10.2019

O moto již není co napsat nového. Internet je plný informací o daném stroji. Stačí dohledat.

Motorka koupena od FIRMA:Velsbike (Jinačovice) - Vstřícné jednání, výborná domluva na všem požadovaném.

Yamaha Tracer 900: Famózní motor, ale nakonec zvítězil desing a větší universálnost
Triumph Tiger 800 XC: Nebyla možnost testovací jízdy
Yamaha Tenere 700: Více enduro než cestovní. Pro delší jízdu ve dvou nevhodná
BMW F 850 GS Adventure: Motorově výborná, ale nesedla a ve finále i vyšší cena

První dojmy - První dojmy? Veliká motorka jak na pohled, tak za řidítky. Příjemný vzpřímený posez, stupačky možná maličko více ve předu, než jsem byl zvyklý. Při poloze sedla ve standartní pozici dosáhnu na zem špičkami (180cm), proto zatím upřednostňuji sníženou polohu. Jízda ve stupačkách je při mé výšce pohodlná. Ovládání přirozené, bez problémů. Zvuk a projev motoru perfektní.

Letos po návratu z tripu po Rumunsku jsem se začal ohlížet po náhradě za malou Tenerku (Yamaha XT 660 Z r.v. 2010). Při dálničních přesunech a plně naložen ve dvou jsem již pociťoval výkonový deficit. Afrika byla v hledáčku již delší čas, ale i tak jsem otestoval postupně i jiné modely ostatních značek. Nakonec jsem se stejně vrátil k první volbě. Po testovací jízdě zvítězila varianta Adventure Sports s manuálem v digitální stříbrné.
22.8.2019 vyzvednuto na prodejně. Doposud najeto cca 2500 km a užívám si každý kilometr.

toša.
toša. napsal 12.10.19 v 18:14 10b.

pěkná afrika

Milan3
Milan3 napsal 10.10.19 v 10:26

Dík za pozitivní reakce. Mě se "holka Africká" libí čím dál víc Jsem rád, že se mě koncem srpna ještě povedlo sehnat tuto barevnou kombinaci v manuálu. Už to bylo malinko složitější, ale povedlo se

MÍŠA4
MÍŠA4 napsal 09.10.19 v 20:56 10b.

Koupil jsem tu samou.paráda .

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 06.10.19 v 17:12 10b.

delfuegos
delfuegos napsal 05.10.19 v 21:13 10b.