Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník wali
Vloženo 27.3.2004
Aktualizováno 25.3.2007

Perfektní stroj!!Není to žádný šidítko, dokáže to pěkně rozpálit!Na druhou stranu se sním dá jezdit dost pohodově, aniž by to člověk musel pořád nahánět v otáčkách!Nechal jsem si na něj přimontovat alarm, i když nemám iluze, že by to zloděje odradilo, ne

Další info: Nevím, jsetli jsem vysněné moto už nenašel))

napsal 05.10.07 v 20:39

Ale pěkně blbě se na té motorce sedí nebohému spolujezdci!

gambi
gambi napsal 27.07.07 v 00:40

Čus, mám tam Scorpiona a výborný Jinak super fotka v náklonu

WEB
WEB napsal 04.12.06 v 15:37

KRASAVICE !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván a již nyní se můžeš přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

napsal 20.06.04 v 22:23

Laďák je těžké vybrat správně. Pokud nemáš graf výkonu před a po nasazení laďáku, nemůžeš vědět, co ti to udělá s křivkou a myslím, že málokdo si ji chce zkazit. Já naštěstí takový graf sehnal a to na SCORPION. Můžu poslat. Výsledek: zvýšení výkonu v celém rozsahu otáček (místy je to jen na úrovni serioveho, ale nikdy ne horší) a to je total super výsledek. Málokterý výfuk tohle udělá, většinou to pohnojí v nízkých otáčkách. Zvýšení výkonu je o 3-4HP na zadním kole, což je slušné. Já ho po těchto nalezených faktech ihned koupil (nový 6950kč, kulatý nerez). Zvuk v nízkých otáčkách je brutal. To jsem nečekal. Duní jak litr. Při akceleraci sytě hučivý tón, vysoké otáčky = ostrý sportovní zvuk. Myslím, že to ani moc neposvinilo bohatost směsi (poznal bys podle střílení z výfuku), takže karburátory seřizovat nehodlám. Spotřeba má tendenci se mírně zvýšit, ale ne kvůli výfuku, ale proto, že tě ten brutální zvuk nutí furt vytáčet a dávat moc plynu. Jakmile tě to omrzí a začneš jezdit zas normálně jak kdysi, takse to vrátí tam, kde to bylo. Jinak jestli ti jde i o výkon a ne jen zvuk, tak mám ještě i graf, kde je to i s filtrem K&N. Ten optimalizuje výkonovou křivku a zvýšý výkon ještě víc než ten výfuk a zahladí jemné díry. Vysledek výfuk+filtr = +5HP na zadním kole. Ale filtr teprve budu kupovat. Měj se a kup si SCORPION (mimochodem ze všech výfuků na trhu u nás nejvíc zvedá točivý moment, teda aspoň podle časáku SUPERMOTO).

napsal 30.03.04 v 13:53

Ahoj,Chtěl bych ti nabídnout padáky a držáky na kufry,levně a je to nové.Najdeš mě na této adrese a jsou tam i fota.Zatim Libor