Yamaha XV 1900 Raider (2008)

Vlastník Pepa004
Vloženo 28.2.2019
Aktualizováno 9.3.2019

Vloženo: 15.08.2021, Uskutečněno: 14.08.2021, Stav tachometru: 34301 km, Zhlédnuto: 24x

Letošní "Podivná" sezóna zatím pokračuje ve stejném duchu a proto je potřeba využít každé volné chvíle k tomu si sednout do sedla svého stroje a vyrazit za silnici. Ať už to je jen tak, nebo na nějakou akci s kamarády motorkáři.
A právě taková akce se konala tento víkend v Olešence u Přibyslavi. Počasí bylo naprosto ideální, takže jsme cestu do Přibyslavi, kde byl sraz vzali trochu oklikou a nelitovali jsme ani na okamžik. Příroda na vysočině okolo Nedvědice a Nového města stojí za to. Do Přibyslavi se přijelo na čas, chvilku před žehnáním strojů. Ve městě probíhala současně i akce s veteránisty, takže na koukání bylo pořád něco.
Požehnání a krátkém předání info o programu se vyjelo na vyjížďku. Docela dlouhou a svižnou, to se mi líbí , protáhla nás přes Hamry, Bohdalov, Ostrov , Měřín na Polnou a do Olešenky, kde byla nachystaná večerní zábava s kapelami a zázemí s občerstvením.
Kdo chtěl a měl čas zůstal i se stanem až do neděle a nebo ze rozjel k domovu. Já zvolil druhou variantu. Cestou přes Jihlavu a Brtnici, kde jsou úžasný nový silničky až do Vel.Mezu a potom do Bíteše.
Určitě velmi povedená akce a skvěle strávená sobota. Díky pořadatelům a skvělé organizaci. Za rok zase v Olešence

• Vítání jara - Bruntál 2024

Každoroční Vítání jara v Bruntálu je akce, už po 15cté, kterou si nemůže nechat ujít žádný motorkář. Pokud někdo zavítal do tohoto kraje na Náměstí míru, bude se sem vracet pravidelně každý rok a „ zubatá žába „ mu prost

Vloženo: 13.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024
  • Žehnání motocyklů na Pstruží

Je tu první květen, svátek práce :-D , je třeba to oslavit a jak jinak než prací, v našem případě jízdou a účastí na tradičním setkání motocyklů na Pstruží. Třináctý ročník, pořádaný Beskydským veterán klubem přilákal

Vloženo: 08.05.2024
    Uskutečněno: 01.05.2024
  • Orebikers - zahájení sezóny 2024

Tak tu máme léto, nezvykle už na jaře :-D Což se akorát hodí pro pořádání tradičního otevírání sezóny s Orebikers v Třebechovicích pod Orebem. Dokonalé zázemí v motohausu přivítalo hodně přes sto strojů. Posezení, kl

Vloženo: 07.04.2024
    Uskutečněno: 06.04.2024