Suzuki GSX-R 1000 (2018)

Vlastník Murphy
Vloženo 26.1.2019
Aktualizováno 27.1.2019

Super motorka. Po čtyřech 750 zase trochu změna a určitě k lepšímu

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník) - U této firmy jsem kupoval všechny Suzuki a jsem velice spokojen jak s prodejcem p.Golisem který vždy vyjde vstříc tak i se servisem.

První dojmy - První dojmy byly výborné. Perfektně ovladatelná zatáčí skoro sama mnohem lepší než předchozí 750.Je to prostě zase něco jiného a novějšího to jsem rád že jsem ji koupil bude to moje poslední sportka.

Doplňky na motorce - Výfuk,QuickShifter

Původně jsem vůbec o koupi této motorky neuvažoval ale někdy v únoru 2018 jsem se nějak nudil a zajel do Bráníka kouknout co je nového a po krátkém pokecu s p.Golisem jsem dostal nabídku která se neodmítá.No a už to jelo, zase bylo co dělat a věděl jsem že než všechno nachystám upravím a předělám bude tady jaro.Původně jsem chtěl koupit už cestovní enduro ale jelikož jsem litra ještě neměl tak jsem si řekl že to zkusím a že už si ho asi nechám doma navždy. Motorka má asi vše co už by měla mít. Dobré je že konečně má LED světla a nemusím stále dodělávat xenony které málo vydrží a vetšinou odejdou tesně před vyjíždkou😤.Jelikož jsem takový ladič a nelíbily se mi černé ráfky tak jsem si na jedné helmě na prodejně kterou mi zapůjčili vybral barvu a podle ní nechal namíchat vzorek na ráfky. Vyměnil jsem plexi koupil laděný výfuk který vlastně laděný nebyl protože v rámci homologace bylo ucpaný šíleným způsobem. To vše však vyřešila návštěva firmy Tenax kam jezdím polaždé když koupím motorku.Vyhodil jsem přes 20 tis za bezcenný laďák protože se kompletně musel vykuchat a předělat aby byl skutečně laděný.No pak už jen nechat ušít kombinézu. Chtěl jsem původně Hubík ale už nemají prodejnu v Praze tak jsem využil nabídku pana Kamiše který Psi v Praze prodával a nechal jsem ušít u italské firmy Gimoto s kterou nyní spolupracuje a velká spokojenost👍.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 16.01.22 v 08:27 10b.

Pecka stojovna Kolama dolu, a uzivej. A vezmi ji na okruh, jen na silnici by ji bylo smutno

atilla3778
atilla3778 napsal 02.02.19 v 11:06 10b.

Mig_35
Mig_35 napsal 30.01.19 v 17:08 7b.

Varování: v této recenzi je jeden product placement za druhým:)

Pivko
Pivko napsal 30.01.19 v 17:02 10b.

crxjet
crxjet napsal 30.01.19 v 15:27 10b.