Harley Davidson XR 1200 (2009)

Vlastník cvrky
Vloženo 4.1.2019
Aktualizováno 4.1.2019

Po Sportym a Dyně konečně HD se kterym se dá i slušně vyřádit v zatáčkách.

První dojmy - První dojem výbornej,přesně to,co jsem na předchozích HD postrádal.

Doplňky na motorce - přední pružiny Performance Suspension,zadní tlumiče Ohlins,plovoucí kotouče Boss,stavitelný páčky RST,hefty Avon,komplet výfuk Remus,budíky Velona.

Výborná motorka od HD pro toho,kdo se chce bavit a užívat si zatáčky.Díky sportovním gumám a stupačkám vysoko se dá v zatáčkách hodně slušně klopit,dohnat tohle HD na stupačku chce už slušnou rychlost a náklon.Motor má výkonu tak akorát,zvuk z výfuku parádní jako když letí vrtulník.Ani váha není zase tak zlá,brzdy taky slušný,takže si není na co stěžovat.Upravenej podvozek tomu dává korunu,nevím jak by se to chovalo na originál tlumičích,ale to co tam mám funguje výborně.Drobný úpravy ještě proběhnou,ale to budu doplňovat průběžně.

TesVlad
TesVlad napsal 16.09.23 v 11:42 9b.

zz_spider
zz_spider napsal 27.10.21 v 13:54 10b.

Moc krásnej a čistej design. Jen za mě vyměnit tu televizi vzadu za nějaký normál světlo a blinkry. Jinak TOP !

PanKlobasnik
PanKlobasnik napsal 11.01.19 v 10:54 10b.

Super stroj, kterych se moc nevidi. At Ti dela jen radost

cvrky
cvrky napsal 08.01.19 v 09:55

Jo Buell,toho jsem měl v hledáčku taky,ale starýho S1 nebo X1,ty novější už mě moc neříkají,i když svezení to bude určitě dobrý

bartalukas
bartalukas napsal 07.01.19 v 16:09 10b.

Koukám že máš stejný HD vývoj, já teď ještě zkouším Buell ,tak ať výš co tě čeká. Jinak mašina super a moc pěkně vyladěná.