Suzuki GSX 750 (2000)

Vlastník Alfonc
Vloženo 17.11.2018
Aktualizováno 17.11.2018

Perfektní motocykl, který má klasický střih, motor z kultovní GSX-R a v Suzuce si dali záležet.

První dojmy - Splnění snu mladého zapáleného motocyklisty. Krásně se na ní jelo a protože měla na sobě originální bordó fialovou barvu, tak ještě než vypukla sezóna, byla 3x v lakovně. Nejprve se lakýra seknul a nastříkal to na skoro růžovou, pak trefil červenou, ale dal málo laku a tak jsem si o nádrž červenil kalhoty, ale třetí pokus už se povedla vysněná červená.

V roce 1997 jsem otevřel časopis (tuším že to byl Motoráj) a v prostřední černobílé části (celobarevný tisk byl tenkrát drahý) jsem našel takovou krátkou zmínku, že Suzuki představuje pro rok 1998 nový model GSX 750. Do přiložené fotografie jsem se okamžitě zamiloval! Než jsem na ní dokázal sehnat peníze, jezdil jsem na dostupných strojích, jako Honda XL 600 LM, Yamaha XT 600 Z Tenére, Suzuki VX 800, ale na začátku roku 2003, jsem konečně dal dohromady potřebnou hotovost a zakoupil vysněný motocykl. Byla to nejlepší motocyklová sezóna v mém životě a za to léto jsem najezdil 23.000 kilometrů! Ten rok jsem zvládl Slovensko, Německo, Švýcarsko, Itálii, Francii, Polsko,...…. Byl to krásný rok a na Inazumu mám jen ty nejkrásnější vzpomínky. Dokoupil jsem na ní laděnou koncovku Viper a uječený chraplák alá GSX-R jsem si užíval kdy to šlo. Na delší cesty jsme dával zpět originál koncovku, ale po ČR jsem lítal s Viperem a bylo to moc pěkné.

Seri34
Seri34 napsal 18.12.18 v 23:09 9b.

krasna klasika :)

Čadil
Čadil napsal 18.11.18 v 09:09 10b.