Yamaha XJ6 Diversion (2010)

Vlastník Petan4
Vloženo 4.11.2018
Aktualizováno 20.6.2019

Moje prvni motorka, shanel jsem nejakou silnicni cestovni, idealni do zacatku a zatim spokojenost

Motorka koupena od FIRMA:LTR moto - Lukáš Trčka (Vršovice (

Suzuki GSF 600 Bandit: Nemela ABS, starsi, nevyrazny vzhled, jinak se na banditu jezdi super

První dojmy - Motorka je prekvapive ticha, moc hezka a pro zacatecnika nejspis idealni. Univerzalni na zabavu i cestovani, i kdyz na vetsi cestovani by se mozna hodily i bocni kufry, ktere bohuzel nejsou uplne levne.

Motorku bych doporučil pro - Pro kazdeho kdo shani cenove dostupnou, ale zaroven moderni cestovni silnicni motorku.

Doplňky na motorce - Kufr TOP case, GPS drzak, padaky RD moto, zasuvka 12V + 5V USB

Je to moje prvni velka motorka, shanel jsem neco co nebude moc slabe ani priliz silne v motoskole jsem jezdil na Fazeru a Banditu, ktere mi oba skvele sedly (i kdyz Bandit mi prisel trochu zabavnejsi) a obsahove a vykonove byly velice podobne teto.

Do zacatku jsem chtel neco univerzalniho, s cim se bude dat i relativne pohodlne cestovat, nejen po republice ale pripadne i po Evrope. Motorku jsem kupoval ted pred zimou, takze jsem na ni najezdil jen hodne malo a proto je tato recenze zatim velmi stroha, casem doplnim vice informaci.

Zatim jezdi bez problemu a je s ni zabava, i ve spatnem pocasi motorka ma ABS takze pro zacatecnika asi idealni, zatim bez nehody.

Motor: kapalinou chlazeny 4 valec, 4 takt 600cc, 57kw
Prevodovka: 6 stupnu