Honda SLR 650 (1997)

Vlastník Nechybka
Vloženo 5.10.2018
Aktualizováno 29.10.2018

Moje první motorka. Dárek od manžela. Mám jí od dubna 2018. Z mého pohledu motorka vhodná pro začátečníka, (ale klidně i pokročilého jezdce), určitě ale né pro závodníka. Prostě pro někoho, kdo chce jezdit v klidu a na pohodu.

První dojmy - Před Hondou jsem jezdila na staré Jawce...no byl to tedy skok 😁 Jezdí se mi na ní krásně. Při výšce 173cm krásně dosáhnu nohama na zem, pohodlně se mi sedí a váhově to také jde. Až se víc vyjezdím, tak to bude super.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučila asi někomu, kdo shání něco levnějšího na pohodové ježdění.

Doplňky na motorce - Na motorku sem si nechala udělat padáky. A bylo to dobře, už jsem je stihla pokřtít 😂
Také jsme dokoupili hlavní stojan a chystám se na výhřevy rukojetí...

Na motorce mám najeto cca 2500km. Nejvíce jsem zatím za den najela asi 300km. Jelo se dobře, sezení paráda, motorka nezlobila, nemám co vytknout.
Co se týká závad, tak krátce po pořízení mi praskl zadní tlumič. Repas stál 4500,- Bývalý majitel jí moc péče nedal, to se ale změní.
Po přeměření jsme zjistili, že si bere trochu olej. Vypadá to na 400ml/1000km. Zatím to ale neřeším.
Co mi ale docela vadí, že při plném vytočení řídítek do prava mi vypne motor, když si nepřidávám plyn. To se bude muset vyřešit, nebyl zatím čas...
Spotřeba je něco kolem 5l.
Zatím jsem jezdila jen asfalt, ale s přehledem zvládne i lehčí terén.
Chlapi by se tady rozepsali víc..., ale jelikož nejsem žádný znalec, tak to beru opravdu stručně.

Midway
Midway napsal 15.04.20 v 20:22 10b.

p.epanica
p.epanica napsal 28.12.18 v 17:26 10b.

Mnoho kilometrů za řidítky SLR ... má žena je už dlouho spokojena a měnit nechce.

matejquad
matejquad napsal 15.10.18 v 16:33 10b.

Pěkná, ať dělá radost:) Jen se chci optat, máš jí sníženou nebo se 173 cm dosáhneš dobře bez úprav?

Normik
Normik napsal 15.10.18 v 13:10 10b.