Kawasaki Versys 650 (2019)

Vlastník Jopeeeno
Vloženo 10.9.2018
Aktualizováno 22.10.2019

Snížené a gelové sedlo

Vloženo: 10.12.2020, Uskutečněno: 10.12.2020, Stav tachometru: 11700 km, Zhlédnuto: 90x

Udělal jsem si předčasný Vánoční dárek a pořídil Versysovi (a také sobě) snížené a gelové sedlo. Měl jsem možnost si vyzkoušet snížené motosedlo s gelem od kamaráda, který si ho nechal upravit od poláků (Rutan)... Půjčil mi ho na pár dní. No a výsledek byl, že ho musím mít. Jeden 207 km trip rozhodl. Manipulace s motorkou na místě o mnoho lepší a posez na gelu, luxus. Jen kvalita zpracování mě moc nepřesvědčila. Po roce používání byly některé švy vytahané, lemovka potrhaná a materiál, kde se dotýká člověk stehny, ošoupaný. Takže co s tím? Řekl jsem si, že si výrazně připlatím a koupím snížené sedlo s gelem, originální. Ceníková cena se pohybuje přes 10.000 km, ale přes kamaráda se mi podařila zajistit 10% sleva. Sedlo objednáno a za dva týdny jsem ho měl doma. Zpracování fajn, materiály také.. Teď už by to chtělo jen ty teploty na 8 st. C

• Servis 12.000 km

S Versysem máme za sebou více, než dvouleté soužití (od září 2018). Letos jsem ale moc nejezdil, upršené počasí, pracovní povinnosti, ale i tak máme spolu najeto téměř 12.000 km. Jelikož je motorka již dva měsíce po záru

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 12.11.2020
    Uskutečněno: 12.11.2020
  • Výměna pneu

S Versysem jsem překonal metu 11.000 km za 23 měsíců a už bylo na čase přezout tovární Dunlopky na nové pneu. Zadní si už říkala o výměnu, přední by ještě 2.000 km zvládla. Chtěl jsem ale změnu. Ne, že by byly Dunlop S

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.09.2020
    Uskutečněno: 01.09.2020
  • Montáž zadního blatníku

Nejezdíme jen na suchu, takže logicky přišla řada i na zadní blatník. Ze všech alternativ jsem nakonec vybral výrobek zn. Ermax. Zpracování bez výtek, montáž snadná. Cena vyšší, trochu (cca 2.000 Kč) jsem uspořil objedná

Vloženo: 25.02.2020
    Uskutečněno: 25.02.2020