Benelli Leoncino 500 (2018)

Vlastník liborsivera
Vloženo 18.7.2018
Aktualizováno 18.7.2018

Nová motorka . Dobře ovladatelná . Sice jenom 35 kW, ale pokud seš začátečník, tak na na naučení perfektní.
Myslím si , že vtéto ceně 160 000,- nemá konkurenci

Motorka koupena od FIRMA:RenéMOTO, Rudolf Kakáč (Spešov)

První dojmy - Na silnici sedí dobře , slabší brzdy, trochu slabší motor jinak v pohodě . S motorkou nebyly žádný problémy okamžitě se mně na ní jezdilo v pohodě. Horší je posed je tam trochu tvrdší sedlo. Při rozjíždění se musí dát víc plynu, protože 35 kW je holt slabší, ale i přesto jsme vedvou vyjeli 10procentní kopec na pětku. Nevím ještě co ta mašina dokáže , protože je v záběhu a já to můžu honit na max. 5 - 5,5 tis otáček.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro držitele A2, mebo pro toho, kdos e chce vpohodě kochat bezstarostnou jízdou

Doplňky na motorce - Je tam dokoupený kufr SHAD

Já jsem to kupil hlavně kvúli ceně 160 00,-
Mám to nový takže žádný poruchy nejsou.
Motor v pohodě táhne už od nízkých otáček
podvozek se dá seštelovat. Hodí se hlavně na silnice a i ve
městě je motorka dobře ovladatelná

honzabike
honzabike napsal 06.08.20 v 16:35 9b.

Chtěl jsem se zeptat, kolik je cca průměrná spotřeba? Díky moc. Uvažuji o koupi.

Honzus75
Honzus75 napsal 16.06.19 v 23:00 10b.

Mám ji jako doplňek ke Grisu 1200 do města a jede parádně. Popravdě mnohem líp, než jsem čekal 10b

NXram
NXram napsal 05.03.19 v 13:58 10b.

Právě o ní začínám silně uvažovat, ale ve verzi Trail a taky červená, ten design je prostě pecka Dlouho jsem chtěl něco takového postavit z něčeho staršího, ale když vezmu v potaz nákup + všechny úpravy a pak STK atd. je tohle za ty prachy jednoduše BOMBA
Užívej ji ve zdravý a ať ti dělá jenom radost ...

BobRF
BobRF napsal 25.07.18 v 19:24 10b.

Nadherná kdyby se na ní nečekalo tak dlouho než se začala seriově vyrábět tak ji jezdí tisice přesto vše designově bezkonkurenční

Quad
Quad napsal 23.07.18 v 11:15 9b.

Pěkná, už mám domluvenou předváděcí jízdu