Minibike Nezařazené (Čína) (2007)

Vlastník Dehler
Vloženo 30.8.2017
Aktualizováno 30.8.2017

Raketa do kapsy, která (když se jí zrovna chce a nic z ní nestihlo upadnout) je zábavný způsob jak si jet zbrousit špičky na asfalt.

První dojmy - Našel jsem jí ve stodole zaprášenou a zbídačenou a tak první šla renovace. Rozebrání a skládání s tím, že podle toho jak bude jezdit tak se nastříkne a zkrášlí. Ne všechno hned šlapalo jak má ale po poladění volnoběhu a karburátoru opět ožila a je s ní zábava.

Doplňky na motorce - Cyklistický tachometr - Snímač vyveden na zadní vidlici, detekuje otáčející se neodymový magnet přichycený na rozetě.

Mini je moje první "motorka" a to i přesto, že jsem (hlavně dříve) ke dvou kolům vůbec netíhnul. Avšak baví mě trocha toho hraní si a tak jsem se dal do menšího servisu a projevil minibajku trochu lásky.

Co se motorky týče je to Čína, takže budu dále stručný... Motor - šlape. Brzdy - i přes seřizování škrtají na volno, ale dejme tomu brzdí. Rám - materiál a provedení... děs. Spotřebu jsem neměl zatím jak měřit jelikož jsem najel zatím málo ale než byla nastavena (a vyčištěna) tryska karburátoru tak jsem měl podezření, že palivo čerpám do cedníku. Zatím jsem řešil trhliny v ohybu svodu výfuku a utrženou koncovku výfuku, jinak jezdíme. Mini jsem přidal cyklo tachometr a co se plánů do budoucna týče, rád bych upravil stupačky pro lepší náklon a trochu oživli barvy (ráfky, rám, plasty) ale vzhledem k celkové kvalitě zpracování jsem na vážkách... jezdí, baví, stačí.

I přes vše řečené jsem se svou pocket rocket vcelku spokojen ale svou budoucnost vidím jinde. Vyjížďky, cestování, víkendový camping... tyhle sny si holt budu muset splnit v jiném sedle :)