Jawa 350/639 (1991)

Vlastník jawor
Vloženo 20.10.2006
Aktualizováno 16.4.2009

Normální jawka. Vylepšil jsem si ji o gripy progrip a hlavně o nové gumy. Přední sava a zadní metzeler je myslím si ideální kombinace.

Vynikající motorka do začátku, člověk se na ní naučí vše co se mu bude dále hodit při přesednutí na větší silnější a spolehlivější motorku. Jízdní vlastnosti nic moc, je to dáno bohužel koncepcí rámu. Ale když si člověk uvědomí, že to není na závodění, tak se to dá v pohodě zvládat. Jíudní vlastnosti jsou vylepšit, já koupil nové gumy s lepší směsí, ale dá se použít eště kyvka z trampa, ale toto už jsem nedělal. Jinak musím si postěžovat na tovární díly jawa. Kvalita je hrozná. Měl sem relativně problémy se spojkou, furt nešla pořádně vyštelovat, řešením je pružná lamela. Díky nevím gripům už nepřenáší tolik vybrací do ruk, takže spokojenost.
PS: Už je prodaná...

Kawapetr
Kawapetr napsal 04.02.09 v 22:52

čau tak sem konečně našel svou bývalou jawku,máš ju moc pěknou doufám že slouží bez problému

napsal 23.03.07 v 20:25

Dík za pochvalu,ať ti Jawka jezdí bez poruch a hlavně bez nehod

smazany38108
smazany38108 napsal 01.02.07 v 17:02

Omlouvam se...seknul jsem se.Taky pekna motorka...tak at slouzi.<br />

napsal 03.11.06 v 15:15

pekna

napsal 24.10.06 v 02:27

Mrkni se na www.jawamania.info, tam toho o Jawkách najdeš spoustu a v sekci motorky se můžeš podívat jak ty jednotlivý kombinace kulatý/hranatý, s maskou/bez masky vypadají. Jo a ať ti slouží!