Harley Davidson VRSCDX Night Rod Special (2008)

Vlastník Werich-
Vloženo 27.5.2017
Aktualizováno 4.6.2017

Prostě nádhera !!!
Motor je kapitola sama pro sebe ,,nedá se popsat - musí se zažít,,.

Motorka koupena od Mathe_M (Vršovice (Praha 10))

Harley Davidson VRSCDX Night Rod Special: Byla to jasná volba - tuto motorku nelze s jinou srovnat.

První dojmy - Přechod od silniční motorky k této není až taková změna , jak jsem čekal. Motor je něco úplně jiného a nelze srovnávat čtyřválec v silniční motorce s dvouválcem v této. Je to pořádný kus mašiny.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty,kteří vědí co chtějí.

Původně jsem nechtěl zakládat svůj profil (raději poslouchám a čtu , než mluvím a píšu) , ale dlužím to původnímu majiteli Night Roda.
Při prvním setkání jsem dostal spoustu informací o této motorce i o Night Rodech obecně , a asi by dokázal mluvit ještě další hodiny , ale když jsem mu řekl že jí beru , tak najednou ztratil dech a zdálo se, že jí ani prodat nechce.

Jsem rád že se s ní nakonec dokázal rozloučit , a já získal motorku o které jsem snil.

Zatím jsem najel jen 825 km , ale můžu říct , že se mi líbí čím dál víc.
Manipulace na místě je díky hmotnosti přes 300 kg obtížná , ale když se rozjedete jako by vážila o polovinu méně.
Zjistil jsem , že zatáčky je lepší projíždět pomaleji než jsem byl zvyklý , protože Night Rod má nízko těžiště a při větším náklonu škrtám stupačkami o silnici.

Původní majitel ještě doladil na brzdě výkon a kroutící moment na hodnoty 151HP/131Nm - výměnou výfukové vačky (Screaming Eagle kit"V-R Destroyer") , instalací Power Commander 3 , K/N filtr , elektronicky regulovatelný výfuk Dr. Jekill & Mr. Hyde , což z něj dělá opravdový "POWER" Cruiser.
Výměna výfukových koncovek je u téhle motorky nutností a Dr. Jekill & Mr. Hyde je výborná volba. Zvuk je opravdu nádherný a také přispívá k bezpečnosti (při otevrení klapek výfuku "tlačítkem na řidítkách" jste slyšet na kilometry daleko , a jen tak vás nikdo nepřehlídne).

toša.
toša. napsal 13.10.19 v 23:07 10b.

HD je HD

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 03.06.17 v 09:43 10b.

Opravdu pěkný stroj ,velká gratulace . Mnoho šťastných km na cestách

PYTEL1
PYTEL1 napsal 03.06.17 v 08:56 10b.

Peterka72
Peterka72 napsal 03.06.17 v 04:37 10b.

Supr . Přeji hodně spokojených kilometrů .

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 28.05.17 v 08:40 10b.

Bomba gratulejšn.