Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník numirium
Vloženo 4.5.2017
Aktualizováno 3.12.2017

Vloženo: 29.09.2017, Uskutečněno: 22.09.2017, Stav tachometru: 22200 km, Zhlédnuto: 3x

Už to nešlo, hluk jaksfiňa, članky se nějak nechtěly ohýbat :)

Takže nákup na motoretezy.cz:
Řetězová sada s ČZ X-ring GOLD KAWASAKI KLE 650 Versys rok 07-16 - Pevná (nýtovací), ocelová

A pak nakonec úspěšný pokus o výměnu :)

Teda, bylo to martyrium, ale konečně se mi podařilo rozebrat přední rozetu ... naklapal jsem v pondělí večer s nýtovačkou k mašině a starý řetěz rozebral jako král :) ... a tím úspěchy skončily. Mohl jsem tancovat s montážním klíčem vepředu jak tajtrlík, ale matka se nehnula ani o desetinku mm ... tak jsem se jal studovat, zda jsem jelito, nebo to potkalo i nějaké jiné motorkáře a vida, nebyl jsme v tom sám, jenže to každý řešil jinak ...

Zvolil jsem cestu odbornou, nebrutální a elektrifikovanou a půjčil si elektrický utahovák z ALDA ... marně, takže vyhozený peníze.

Nastal čas brutality, zakoupení gola hlavy, vytáhnutí staršího klíče s teleskopickou rukojetí a 2.5m ocelové trubky ... a obrábění dřevěného trámku do podoby podložky pod ten klíč, protože při předchozích pokusech hrozily ty síly, že mašina půjde ze stojanu na hubu ... synátor pak silou nesmírnou držel mašinu a 2.5 metrová páka udělala svoje, i když jsem v první chvíli měl strach, že jsem buď orval matku, nebo zkroutil klíč :) ...

• Jarní údržbička

Vyměněn olej, ponechán starý filtr, opět Motul 5100 4T 10W-40 ... Objeveno jak vyměnit žárovky a rovnou vyměněny obě H7, bo vlákna starých okamžitě praskly, jakmile jsem na ty mrchy sáhnul :)

Vloženo: 27.05.2019
    Uskutečněno: 25.05.2019
  • Servis před delší cestou

Táááák, prohlídka v AZ Moto a následně, vyčištěné ventily, nový olej Motul 5100 4T 10W-40 a nový napínák rozvodového řetězu + nové gumy: 160/60 ZR 17 69W Metzeler Roadtec Z8 Interact TL Sportovní/Cestovní - M, Za

Vloženo: 29.04.2018
    Uskutečněno: 22.04.2018