Kawasaki Vulcan S (EN 650) (2016)

Vlastník AleMaMi
Vloženo 5.4.2017
Aktualizováno 5.4.2017

Pohodlný power cruiser pro klidnou i rychlejší jízdu.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Modřice (Modřice)

První dojmy - Z první jízdy jsem byl maximálně nadšen. Líbí se mi posez, jízdní vlastnosti, výkon akorát pro mne. Vynikající poměr cena/výkon. Dobře se ovládá, do zatáček jde sama. Po zkušební jízdě nebylo o čem přemýšlet.

Vulcan S jsem si zvolil jako svou druhou motorku po té, co jsem si odkroutil nějaké ty začátečnické kilometry s lehčí a slabší 125. Chtěl jsem motorku pro klidnou a pohodovou jízdu s posezem, který dovolí i delší cestu. Na druhou stranu by se mi líbil i živější stroj. K mé velké radosti se toto potkalo v Kawasaki Vulcan S - v podstatě je to pro mne motorka na zakázku

Po nájezdu asi 4tis. km jsem nenašel žádné zásadní nedostatky. Ovladatelnost je perfektní, motor mi výkonem vyhovuje, na spotřebu si stále zvykám. No jo, po 2l/100km (a téměř 500km mezi tankováními) u CB125F je to trošku jiné, nádž mi bezpečně vystačí tak 230-250km.

Co se týká terénu, zdá se mi, že ji spíše hoví rovná silnice. Nastavil jsem si pružinu na menší nerovnosti a vyšší rychlost, sedí výborně, jen na hrbech mne trochu "vyhazuje ze sedla". Počítám, že budu ještě zkoušet různá nastavení pružiny.

Uvidíme, jestli se zadaří, ale rád bych podnikl s touto motorkou delší cesty, ale zatím nemám žádnou zkušenost.

AleMaMi
AleMaMi napsal 25.06.17 v 07:44

Tak zadní gumu jsem měnil teď, po 12tis, ale už byla úplně sjetá. A přední jsem taky vyměnil, už to měla za pár.

Mutlik
Mutlik napsal 13.06.17 v 17:43 10b.

Popis sedí přesně. Jen potom napiš kolik kilometrů ti vydržela zadní guma. Já ji měnil nedávno po 7333km a defektech od dvou hřebíků.

newmann75
newmann75 napsal 17.05.17 v 10:55 10b.

DObrá volba.
S tím vyhazováním ze sedla mám taky potíž

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 06.04.17 v 09:29 10b.

Dobrá volba ,přeji pohodu v sedle.