Yamaha XV 1600 WildStar (2002)

Vlastník erik72
Vloženo 1.4.2017
Aktualizováno 29.11.2017

Konečne som si splnil svoj sen a kúpil prvú ...

Motorka koupena od Zolo Želiezovce

První dojmy - Prvý dojem? Kurva tá je ale ťažká, ale ten rachot z výfuku ...Keď som na ňu sadol prvý krát, tak ma napadlo či to bol dobrý nápad, kúpiť si ako prvú motorku práve 330 kg ťažkú Yamahu Wild Star. Ale som maximálne spokojný nikdy som netúžil dať 100 za 2,8 sekundy chcem iba pohodovo jazdiť.

Vodičák na motorku mám síce už 28 rokov , ale medzi tým som nejazdil ani raz.Prvá jazda bol doslova zápas.Kamarát ktorý mi ju priviezol na veľké parkovisko v priemyselnej zóne sa pýtal či nemá náhodou zostať , ale neostal poslal som ho domov, JA TO ZVLÁDNEM. A zvládol som .Po nejakej hodinke robenia osmičiek medzi zaparkovanými kamiónmy (kamionisti sa asi nevyspali) som konečne pochopil že motorka v zákrute nespadne a slávnostne som sa priviezol domov.
Dlho som rozmýšľal akú motorku si kúpiť či na začiatok niečo slabšie na naučenie sa ale teraz som veľmi rád že som si kúpil to po čom som vždy túžil je to paráda.
Spotreba:
po 2200 km začiatočníckou jazdou som spálil 108 l benzínu to vychádza ak sa nemýlim 4,91 l/100km.
Jazdím sám možno 50 km vo dvojici , najčastejšie do práce a cez víkend po okresných cestách tak do 100km/hod .Z toho tak 60% 50/h mesto a 40% mimo mesto 80-100/hod.Jazdím s otvorenou prilbou takže rýchlosť nad 120 km nie je na dlhé cestovanie.Skúšal som aj dialnicu 15 km 160-kou ale to je sado-maso a ručička na palivomeri padala voľným pádom...

erik72
erik72 napsal 11.07.18 v 19:23

2 sezóna: stúpla rýchlosť 100-120km/h stúpla spotreba 5,5l úsmev od ucha po ucho ostal

Temnice
Temnice napsal 05.06.18 v 11:41 10b.

Miklasek
Miklasek napsal 12.05.17 v 17:07

Jede kráááál, jede kráááál...

fatman
fatman napsal 20.04.17 v 17:41 10b.

Gratuluju
Super přiznání
Obdiv za tu odvahu!
10bodu a pripisuj poznatky a davej fotky, at je na co koukat. ..

martinslidak
martinslidak napsal 20.04.17 v 17:04 10b.

nemohl jsi udělat líp...tohle je přece velestroj,užij so ho a at ti to jezdí . 10b