Honda XL 700V Transalp (2009)

Vlastník RoninAVLS
Vloženo 12.3.2017
Aktualizováno 18.4.2017

Krásná, univerzální motorka, která nám byla souzena .

Motorka koupena od FIRMA:Pavel Vojtek - MotoGO (Benešov) - Vše splnil tak jak slíbil :-).

Honda NC 750X: důvod neuveden
Suzuki DL 650 V-Strom: důvod neuveden
Yamaha XT 660 R: důvod neuveden

První dojmy - Super jízda. Skvěle ovladatelné moto, které vás zaveze kam si zamanete. Jen tak na nákup, do hor nebo třeba na konec světa. Prostě univerzální cestovní enduro pro dva.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co chtějí motocykl pro každý den.

Doplňky na motorce - blastry, centralní stojan a top case

Po prodeji Jawičky 350 přišla delší pauza a s ní dlouhé noci pročítání různých recenzí a zkušeností s cílem nalezení universálního mota pro každý den. Názorů o tom, že nejlépe je mít v garáži dva stroje ( skútr do města, cestovní enduro na pohodlné cestování ve dvou) přibývalo . My jsme se však nevzdali a věřte, že takový existuje !!! Je to HONDA XL 700 V Transalp ( přezdívka je jenom naše ).Po dovozu a přihlášení byl baťůžek ujišťován, že je nutno dostat každou motorku do ruky než budeme moci vyjet ve dvou. Ovšem po dvou okruzích kolem domu a blízkém okolí, byly všechny obavy rázem pryč, neboť tahle krásná Japonka udělá skutečně vše co si umanete a odpustí i drobné začátečnické chybičky. Jedná se o velice pohodlné cestovní endurko s velice prostorným sedlem pro dva . Jízda městem je bezproblémová a okresní silnice v krušných horách ještě skvělejší. Už se moc těšíme na přicházející jaro a nové dobrodružství v sedle tohoto krásného a všestraného stroje. Až nasbíráme zkušenosti , tak je sem určitě doplníme .

JokerLBC
JokerLBC napsal 03.05.17 v 22:44 10b.

RoninAVLS
RoninAVLS napsal 17.04.17 v 21:31

Ahój všem, děkuji za Vaše zprávy a komentáře. Teplé dny ( krátkodobé ) jsme využili v maximální míře a zážitky v nejkratší možné době doplním. Díky a přeji, ať Nám všem ta dlouhá zima skončí co nejdříve

greydog
greydog napsal 19.03.17 v 09:40 10b.

MiKas004
MiKas004 napsal 16.03.17 v 20:05 10b.

babula
babula napsal 14.03.17 v 23:50 10b.

Dobrá volba