BMW R 1200 GS Adventure (2017)

Vlastník GSpetr
Vloženo 9.3.2017
Aktualizováno 9.3.2018

BMW R1200GSA Trile Black Universální motorka na cestu i necestu. Těžká, ale dobře ovladatelná.

Motorka koupena od FIRMA:Stratos Auto (Praha 9-Prosek)

První dojmy - První dojem - mohutný stroj oproti GS a vyšší posez. Nic podstatného není potřeba dokupovat.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo chce zažít dobrodružství , nasednout a projíždět místa která si vysnil.

Doplňky na motorce - Originální kufry , tankvak ,schránka na nářadí a taška pod sedlo. Čekám až dodají Navigatora 6. Zvýšené řídítka,ochrana motoru a hlav válců,vyhřívané sedlo Sargent.

Prodal jsem GS 2014 a co bych měl koupit jiného než GS Adventure. Konečně nemusím montovat všelijaké doplňky. Vše je už v základu - padáky ,široké stupačky .lepší plexi atd. Ale hlavně ta nádrž. 30L dojezd skoro 600 km na jedno natankování.Mám zatím najeto 300km , ale kromě řadícího asistenta a pár drobností je jízda podobná menšímu GS. Nemůžu se dočkat až se zlepší počasí a vyrazím po Evropě. Loni jsem na GS natočil 25t Km a tak doufám, že to letos bude stejné.

Pivko
Pivko napsal 28.11.17 v 18:59 10b.

Tiger_800XC
Tiger_800XC napsal 23.07.17 v 16:44

správná volba... 10b

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 08.07.17 v 12:41 10b.

Vida, koho tu člověk nepotká Přeju hodně kilometrů a vždy plnou nádrž

mila77
mila77 napsal 25.06.17 v 01:08

Čau,krasavec. Chci se zeptat..Jak zapínáš přední světlo,tak aby ti blikal xenon ? Dík za reakci

ondrej-ek
ondrej-ek napsal 13.05.17 v 19:26 10b.

\teda je fakt nádherná