Kymco Yager GT 200i (2007)

Vlastník Piki
Vloženo 12.11.2016
Aktualizováno 10.10.2021

Vloženo: 11.02.2017, Uskutečněno: 11.02.2017, Stav tachometru: 23800 km, Zhlédnuto: 10x

Když už člověk investuje do přímého filtru sání vzduchu a laděného výfuku, tak by měl investovat i do elektroniky. U karburátorem plněných motorů by mělo dojít k naladění karburátoru tzv. "přetryskování". U motorů se vstřikováním je varianta jak upravit bohatost směsi přídavná elektronika. Výrobců je mnoho. Například TurboKit, DynoJet atd. Jen doplňuji, že bez uvedené úpravy můžete očekávat jen zvukový efekt.

Elektronika MEMJET UR4 se napojuje na konektor LAMBDA sondy. Některé jiné systémy pracují s čidlem teploty nasávaného vzduchu nebo se dokonce připojují přímo na řídící jednotku. Tento systém získává informace z LAMBDA a podle nastavení upravuje informaci pro řídící jednotku, která upraví poměr paliva a vzduchu. Zařízení zachovává funkci ohřevu senzoru LAMBDA.

Tolik teorie. Jakmile zařízení nainstaluji, tak popis doplním...

Cena: 130 EUR

• Diagnostika KYMCO II.

Už jsem myslel, že v článku diagnostika na Kymco nebudu pokračovat, protože jsem sice sehnal přes eBay všechny možné druhy diagnostického zařízení, ale jen ta s vlastním LCD se podařila rozběhnout. Chtělo to trochu št

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.02.2020
    Uskutečněno: 02.02.2020
  • STK na 4 roky

Chladné páteční ráno, chuť vidět východ slunce a propadlá STK. STK je otevřená od 6 hodin, takže hurá ven... Už dlouho jezdím na http://trilobit-real.cz/stk/ a jsem spokojen. Sice jsem z Říčan, kde STK je, ale tam jse

Typ: Reportáž
    Vloženo: 05.04.2019
    Uskutečněno: 05.04.2019
  • Odstředivá spojka Polini

Preventivně jsem se rozhodnul vyměnit odstředivou spojku variátoru. Se spojkou jsem vyměnil i těsnění víka variátoru... Vybral jsem Polini P.13361 určena pro maxiskůtry KYMCO 125-200ccm s motory chlazenými vodou. Výro

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.06.2018