KTM 1290 Super Duke R (2014)

Vlastník RadimGabriel
Vloženo 25.10.2016
Aktualizováno 25.10.2016

Tato motorka je ztělesnění klukovských snů. Je to takové super auto z plakátu na dvou kolech.

První dojmy - Motorka má na naháče velice komfortní sezení. Jezdec se nemusí bát ani delší cesty. Je to pohledový stroj, za kterým se otočí každý komu se alespoň trošku líbí motorky. Lidi si Vás fotí na benzinkách, u kaváren ale i jen tak za jízdy z auta. Určitě to není mašinka pro někoho kdo nemá rád sadu otázek, pokaždé když někde zastaví.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro někoho, kdo má nějaký ten kilometr za sebou. Je to hodná motorka ale dokáže být pěkná svině.

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti, limitovanou edici black akrapovič, krytky nádobek, gelová sedla, 1290 superduke concept kola, kratší držák spz

Motorka byla pro mě splnění dalšího snu. Nepřemýšlel jsem nad jiným strojem, protože jsem KTM fanatik . Co jsem si ovšem dopřál byl moment překvapení, čili jsem na něj poprvé usednul až po zaplacení (pro někoho nepochopitelné). Co mě osobně překvapilo, je aerodynamika přední části. Blatník posazený nízko nad kolem společně s předním světlem, ofuky kolem světla a přístrojové desky, tvoří jakousi malou clonu pro jezdce a vítr nejde přímo do štítku helmy. Pokud si jezdec maličko zalehne funguje vše dokonale.

fallen
fallen napsal 16.10.18 v 12:03 10b.

Odkuď je prosím ten držák SPZ? Origo powerparts? Dík

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.07.17 v 23:54 10b.

Rob187
Rob187 napsal 19.11.16 v 16:40 10b.

Bomba!!! tichá závist

RadimGabriel
RadimGabriel napsal 26.10.16 v 15:37

To Brukev: Já ti ji upřímně přeji

RadimGabriel
RadimGabriel napsal 26.10.16 v 15:35

Jojo opravdu až po . Říkal jsem si u toho, a vlastně vždycky říkám, jestli není kubatura 1301 moc. No a pokaždé si odpovím stejně ...je ale je to úlet