Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník ROMBY
Vloženo 11.8.2016
Aktualizováno 11.6.2023

Vážení přátelé-ANO,nastala změna !Prodal jsem svého milovaného Varana a koupil Transalpa XL 700V,rok 2008,modrá to metalíza a příjemná změna !

Motorka koupena od FIRMA:MTT - Brno (Brno-Židenice)

První dojmy - Byl jsem si vyzkoušet Transalpa-jinýho- ve FREE MOTO Prostějov-ochotní to borci- a byl jsem mile překvapen,že mi motorka na poprvé hned sedla !Čekal jsem,že to nebude ono,přesedlat z Varana na tohle menší,lehčí,slabší, ale svižnější,lehčí,ovladate lnější a ve finále i mladší moto !A to byly ty + argumenty pro tuto volbu,společně s tím,že se v podstatě od sebe moc neliší,je to menší brácha od Varana a dokáže se mu vyrovnat !

Motorku bych doporučil pro - Kolem komína,ale i na dlouhé cesty,pro odbočení mimo hlavní cestu a trochu adventure,a fandy Hondy,kteří chtějí tento styl motorky,ale nevynaložit moc síly na její kontrolu,protože je lehká a ovladatelná!

Doplňky na motorce - Padací rámy GIVI.turistické plexi Honda,blastry Barkbusters,laděný výfuk MIVV,plotna a topcase GIVI v laku motorky,zásuvka na 12 V,modré proužky na ráfcích,enduro pneu metzeler tourance,lešení pro textilní brašny,13.srpna mřížka přednído světla a 24.8.2016 pro tuto sezonu textilní brašny KOJI T-Maxter-mají být opačně,ale mě se líbí takhle-příští rok budou GIVI 3D600 easylock !Je 10.5.2017-a je to jinak !!! Instalace kufry Hepco Becker Junior Flash Silver+adaptéry SW Motech-dobrá volba !Možná dám i topcase,aby to bylo compléto !!!V březnu hliníkový kryt motoru SW Motech.

Zalíbyla se mi ale jedna v MTT -Brno-dokonce SPZ končila opět 66,bral jsem to jako zna mení,protože to měl i Varan- a v podstatě bylo jasno !Na svůj svátek jsem ji šel okouknout se svojí ženou-né že by mi do toho mluvila,ale potřeboval jsem odvést dom auto -a KOUPIL !Dokonce jsem se sešel s původním majitelem-Leo Gheorghe-není to cizinec,ale Čech jak poleno-který mi ještě dovezl origo výfuk!No a moje první dojmy jsou jen KLADNÉ !Pohodlná,svižná,ovladatelná,dobrá akcelerace a brzdy a radost z jízdy,která hned vedla k mému kámošovi GODZILÁKOVI a jeho ženě RADUŠ !První stanovisko od něho ?Ta ti fakt sedí !Díky Kámo!Dále mě po potěšila žena,která si místo spolujezdce užívá daleko víc a nevnímá rychlost tak citelně jak na Varanovi !Doslova řekla-cítím se pohodlně a bezpečně !

Jesly
Jesly napsal 20.09.17 v 14:08 10b.

kocour12
kocour12 napsal 10.05.17 v 20:10

GODZILAK
GODZILAK napsal 22.08.16 v 21:10 10b.

ty vole! Č.ŠTERNBERKEM nepoteče na podzim voda ale zelená.zapíjet min.3 nový machny to bude masakr.ale...já mám vlastně tyhle masakry rád!

Butch-mt
Butch-mt napsal 21.08.16 v 12:05 10b.

tak ať slouží. Je pěknej. Na srazu pokecáme.

Golem
Golem napsal 20.08.16 v 19:50 10b.

Tak blahopřeju k novému mazlíkovi a přejem s Hankou at ti slouží ke vší spokojenosti a zapijem to na srazu chlapáku, pozdrav i domu. dávám deset bodíků