Suzuki GSX-R 1000 (2009)

Vlastník Hicks
Vloženo 2.5.2016
Aktualizováno 27.11.2016

rychlosť, dravosť, akcelerácia, stačí jedno slovo. "liter" :)

První dojmy - presadol som z GSX-R750 1998 SRAD so vstrekovanim paliva.. bol to krasny nekonfliktny vztah ktorý sa skoncil po 9 rokoch. kedze mam uz po 30tke rozhodnutie bolo jasne.. liter..

Motorku bych doporučil pro - doporučujem ludom s rozumom v hlave a nie v pravej ruke

... v živote každého muža príde ten deň keď sa rozhodne kúpiť dom, zasadiť strom a kupiť si litrovú GSX-R :)

mam na nej prvých 400km.. dve nádrže. zahájil som výmenu pneu. po rozsiahlych diskusiách som zvolil BT 016 PRO (novinka, tohoroćný model 2016).

prvé dojmy sú ako z Viper RT 10, kde sa dočítate jednu vetu. "všetko čo ste kedy o tomto aute počuli je pravda"

...litrová GSXR je presne rovnaký kusok chlebíku. tento teleport Vás vtiahne do deja neskutočne rýchlo, aj keď máte už niečo odjazdené.
poznáte ten pocit? keď skúsite GSX-R 750 k7? prebehnete sa a poviete si.. páni toto ale ide 1,2,3,4 viac neradíte medzi dedinami. a potom si presadnete na svoju 1000 a zistíte že nech sa 750 snaží koľko chce na výjazde z obce Vás nevie predbehnúť ani dobehnúť. jeden môj kamarát mi napísal vetu na "viber" "jo. liter na ceste je vždy peklo" mal pravdu!

tým sa nechcem dotknúť nikoho kto jazdí GSX-R 750 (mal som ju tiež a viem, že je to výborná motorka). som si istý, že motorkári so srdcom z titanu a benzinom v krvi ma chápu a neprebehnú búrlivé diskusie o tom kto má čo vačšie a dlhšie.

...Dámy a Páni Povstaňte! prichádza kráľovna...

HPavel
HPavel napsal 20.08.17 v 20:18 10b.

Super recenze Fakt jsem si normálně na konci stoupnul Už se těším na svůj první litr.

Jacek_18
Jacek_18 napsal 03.05.16 v 16:08 10b.

Figi25
Figi25 napsal 03.05.16 v 09:00 10b.

V živote každého muža príde ten deň keď sa rozhodne kúpiť dom, zasadiť strom a kupiť si litrovú GSX-R :)
S tím si to zabil ! Ale v dobrém smyslu Dobrá volba! Užívej

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 03.05.16 v 00:10 10b.

Zasloužených 10b. naleštěné krasavici