Triumph Speed Triple (2008)

Vlastník T0m4s
Vloženo 5.4.2016
Aktualizováno 5.4.2017

Vloženo: 17.05.2017, Uskutečněno: 07.05.2017, Stav tachometru: 36500 km, Zhlédnuto: 4x, Firma: FIRMA:Rutan Accessories (Liberec XVII - Kateřinky)

Padaky znacky rutan,

Mno mnoho lidi je zna, ja zkusenost nemam - tedy ted uz jo. Dodani v pohode, montaz v pohode. Jen mne teda zarazilo ze se musel vyfrezovat kus original plastu, to vedet predtim tak je nekoupim, takhle jsem prisel pro moto do servisu a pulka uz byla nevratne vybrousena
Jedna se o original bocni kryt chladice vody, ten co jsou v nem usazeny blinkry. Takze si koupim nove krasne dva kusy plastu za 3000kč
Navic teda na obrazku byly drzaky jaksi frezovane a me jsou plne...

Pri jizde nad 7000 otacek se zacnou prenaset poradne vibrace do riditek, ne ze by kmitaly, jen to vrni jako vytocenej jednovalec. Ja to tipuju pravě na padaky a spojeni jednotlivych bodu ramu dalsim kusem materialu. Sundam vyzkousim, pokud je to tim letej do popelnice.

No nechci bejt hnidopich, ale minimalne tu nutnost zasahu do origo konstrukce bych chtel znat predem.

• Ladak

Ahoj, Tak bych to rad nejakym zpusobeh shrnul, aby pripadny dalsi zajemce o SC project mel z ceho cerpat: Krabicka AFM potreba skutecne neni. Nepotreboval jsem nic rezat. Vse se da vratit do puvodniho stavu do 30

Vloženo: 17.05.2017
    Uskutečněno: 16.05.2017