MZ ETZ 251 (1993)

Vlastník JOslejsek
Vloženo 16.3.2016
Aktualizováno 16.3.2016

Prostě moje druhá motorka. Bylo mě tehdy čerstvě 18 a původní 150ccm už nestačila.

Jawa 350/638: Nesehnal jsem.. a dal jsem přednost mz kvůli předchozí.

První dojmy - Pamatuji si, že jsem ji převážel ještě něž byl vydán ŘP :D Kupoval jsem ji od stašího pána a byl to druhý majitel. Moto bylo v perfektní stavu a za 14 tis nádhera!! Měla najeto snad jen 25.

Doplňky na motorce - Kapotáž

Tuto motorku jsem si vybral jelikož jsem měl předtím MZ 150 a už jsem o mzetách něco málo věděl. Prostě dospělejší verze malinké motorečky. Další důvod byl, že kamarád si také pořídil 251.
Zkušenosti z jízdy no prostě překvapení celkem se na ní dobře cestovalo, ale při vyšších rychlostech hold menší vibrace. Ovladatelnost dobrá do 100km/h. Při větších rychlostech se prostě vlnila . Motorka táhla dobře do kopců oproti 150. Na této se již dalo jezdit ve 2. Chod motoru perfektní nechala se vytočit a na volnoběh krásně bum bum bum... Samozřejmě zvuk proti 4t vo ničem.
Co bylo fascinující spotřeba a to snad 3,2 - 3,5 !!! S moto se dalo jet krásně cesty kolem 50 - 150 km. Na předjíždění a honění to samozřejmě nebylo. S moji holkou na projížďky to bylo fajn. Na té předchozí se to hold moc nedalo.

fery251
fery251 napsal 16.03.16 v 19:05 10b.

Moc hezky udělaná. Smekám pomyslný klobouk...