Suzuki DR 800 Big (1997)

Vlastník Schiny
Vloženo 27.2.2016
Aktualizováno 2.4.2016

Vloženo: 02.04.2016, Uskutečněno: 02.04.2016, Zhlédnuto: 15x

Dnešek byl den kompletace. O velikonoce jsem chtěl Bigouše po zimě oživit. A co ? Nepodařilo se. Přestože jsem baterku v zimě dvakrát nabijel, odešla do věcných lovišť. Jelikož jsem nenastartoval tak jsem se rozhodl přezout zadní pneu kterou donesl Ježíšek. Dosud jsem měl obutou Mitasku 09, teď zkusím cestovnejší Metzeler Tourance. Terén mě zas až moc neláká tak proto tuto. A když jsem bral zadní kolo vyvážit vzal jsem i předek ať je to komplet. No a při té jsem zjistil že vylézají prachovky kolem pístků. Tak jsem k baterce objednal i sadu na repas brzdiče. Během týdne vše nakoupeno a dnes jsem zalezl do dílny a po obědě již proběhla zkušební jizda. Zrepasován brzdič, vyměněna brzdovka ,nasazeny obě kola ( to zadní mě teda vůbec nejde :) ),nalita a dobita baterie. Nebylo to na první cvrnk ale na podruhé kladivo zabušilo. Je to nádhera , sezona začíná.

• Zvedák II

Sice ještě není úplně hotovo ale zase práce o kousek pokročili.Hever vyreklamován k mé plné spokojenosti.Ale hlavně,VONO TO MAKÁ !!! https://www.youtube.com/watch?v=pLMswaa33Mk&feature=youtu.be

Vloženo: 14.01.2017
    Uskutečněno: 14.01.2017
  • Zvedák

Jelikož se šéf plácl přez kapsu a za deset let u firmy mě nadělil Céočko(svářečku), tak jsem se rozhodl realizovat svůj letitý plán.Postavit Bigoušovy,¨( co Bigoušovy ,sobě,kdo se má furt ohýbat a klečet u mašiny) zved

Vloženo: 02.01.2017
    Uskutečněno: 02.01.2017