Yamaha XV 1600 WildStar (1999)

Vlastník namot
Vloženo 12.2.2016
Aktualizováno 31.3.2016

Skvělá motorka na vyjížďky i na delší cesty s dostatkem síly když je potřeba

Motorka koupena od jiný prodejce

První dojmy - Velká motorka, která je trošku těžší v klidu, ale po rozjetí nemá chybu, super zátah a zvuk, který dá o motorce vědět, když chceš:-). Ideální na klidnou pohodovou jízdu, bez zbytečného brzdění na krev, na to vzhledem k váze a brzdám nemá.

Motorku bych doporučil pro - Super motorka pro zkušené Bikery, menším postavám bych ji vzhledem k váze nedoporučil.

Doplňky na motorce - Při koupi bylo pouze plexi a brašny a tak jsem jí přes zimu dopřál Ježíška a dovybavil přední padací rám, předkopy, opěrka a plotny spolujezdce, nosič kufru, rolka, držáky nápojů, nerez rámeček SPZ, kryt zadního světla, rámeček předního blatníku a ozdoba orla, otáčkoměr, zásuvka 12V, držák telefonu, vyhřívané rukojeti, hodiny a teploměr na řídítka, rampa přídavných světel s homologovanými světly.

Wildu jsem si vybral kvůli vzhledu klasického choppera, a velmi dobré spolehlivosti. Chvilku jsem váhal nad postarším HD Fat Boy, ale po zkušenosti známého, kdy víc stál, než jel, a tak si koupil Wildu, s kterým sjezdil celou Evropu bez vážných poruch, které by si sám neopravil. První jízda z Českých Budějovic byla super, musel jsem si zvyknout na váhu motorky a velký poloměr otáčení, takže zatáčky v křižovatkách nadjíždět s obloukem, jinak hrozilo padnutí na stranu, ale po pár křižovatkách to bylo v pohodě. Moje celkové hodnocení po ujetí 2600 km. Motor zátah od volnoběhu s dostatkem výkonu, brzdy by mohli být trošku ostřejší, ale od dvoupístku nelze moc očekávat, podvozek je laděný měkce, což na delší trasy je paráda, ovladatelnost odpovídající, u spolujezdce jsou naprd stupačky, které jsem po pár jízdách musel vyměnit za plotny, nepohodlné pro moji partnerku a každou chvíli čistit podrážku z výfuku mě nebavilo, spotřeba 5l mi přijde v pořádku, poruchy zatím žádné.

TrapicFechtla
TrapicFechtla napsal 19.02.16 v 14:52 10b.

Moc pěkný!! :)

dědoušek
dědoušek napsal 19.02.16 v 00:28 10b.

Hezký a pohodový cruiser, s (dle mého názoru) s nejkrásnějším motorem, I když ty sis vybíral kvůli "vzhledu klasického choppera", jak píšeš. Tak to ses moc netrefil. Ale jinak přeju pohodu a hodně štěstí s tímto krásným strojem.

vilda1602
vilda1602 napsal 17.02.16 v 09:42 10b.

dobra volba chlape

fanek007
fanek007 napsal 16.02.16 v 16:04 10b.

Parádní stroj Přeju hodně šťastných návratů domů!

zain1
zain1 napsal 13.02.16 v 10:56 10b.

pěkná mašina!