Yamaha Majesty 250 (2001)

Vlastník Petrzet
Vloženo 7.6.2007
Aktualizováno 7.5.2008

obsah 250ccm,vodník,výkon 15,7 kw Vmax 135km/h, velký,pohodlný skútr,obrovský ůložný prostor,vejdou se dvě vyklápěčky

Zkušenosti: Ujel sem na ni dvěstě kiláků a musil sem měnit ložiska na klice,jedno se rozsypalo,oprava se všímvšudy cca 5000,- plus nějaké drobnosti jako nova chladící kapalina,oleje atd. ještě se chystám měnit brzdovku a to bude snad teďkom vše

Cesty: Chystám se na moravský sraz skůtrú v Brně

Další info: Mám ji čtrnác dnú takže zatím max.spokojenost,kufr Kapa K46L zůstal stříbrný z Hondy

Skutr prošel celkovou opravou laku a pak sem jej prodal,jinak bezva stroj,mužu všem vřele doporučit.

biovirus
biovirus napsal 12.06.07 v 22:49

kuk <br />
to vis abych ti tu neco nenapsal.

smazany19844
smazany19844 napsal 10.06.07 v 17:42

jj dík jeho mamka aj stím novým přítelem bydleli chvilku taky u nás měli aj baráček tady ale prodali ho a odstěhovali se do ostravi a víc o sobě nedali vědět...jo a dík za ochotu...

Petrzet
Petrzet napsal 08.06.07 v 17:44

Nic se nedeje,toho klujka sem znal velice dobre,bohuzel se jeho rodice rozvedli,prodali barak a on zije nekde v ostrave,uz sem ho asi 5 let nevidel

smazany19844
smazany19844 napsal 08.06.07 v 00:19

zdarevím možná budu trošku otravnej scháním kamáráda z dětství byl to pro mě skoro jako brácha ale naši se nějak pohádali a naposledy pamatuju že bydlel v krmelíně...je to možná už tak 8 let...jmenuje se Jan Rybníček měli tam dříe i obchod...díky za pomoc a ještě jednou se omlovám za otravování....kdyžtak mi napiš vzkaz.....dík)<br />