Suzuki DL 1000 V-Strom (2002)

Vlastník dvor
Vloženo 20.1.2016
Aktualizováno 20.4.2016

Krasna Idealni spolecnik na cesty

Honda XL 1000V Varadero: vyssi cena
Suzuki DL 650 V-Strom: bylo mi celkem jedno, jestli maly nebo velky a prisla zajimava nabidka na velkeho. navic na moje pouziti (cestovani ve dvou) me prisla vhodnejsi

První dojmy - Ma silu. Pohodlna. Citil jsem se na ni vyborne. Do ruky padla hned po rozjezdu. Manipulace na miste trosku horsi, prece jen je tezsi. Idealni velikost pro mou postavu (190 cm).

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo planuje cestovani ve dvou

Doplňky na motorce - Vyhrivane rukojeti, originalni kufry suzuki v barve moto, centralni stojan, primaz retezu, zasuvka 12V, padací rámy bartus, taštičky do padacích rámů

Průměrná spotřeba - 6.02 l/100km

Chtel jsem ji na cestovani s batuzkem.
Nejlepsi na cestovani ve dvou, pohodlna pro oba.
Do terenu je dost tezka a do mesta dost velka, nejlip je ji na silnici.

19.3.2016
Dnes jsem dovezl stromka ze servisu, takže už by měl být kvalitně připraven na sezónu a na spoustu ujetých km

Výměna brzdovky, oleje + filtru, chladící kapaliny a svíček.
Vyčištěno čerpadlo, vyčištěny vstřiky ultrazvukem.
Seřízeny ventily
Vyměněny napínáky rozvodů
A přimontována zásuvka 12V.

16.4.2016
Tak konečně dorazily padací rámy od Bartuse společně s taštičkama. Večerjsem je namontoval a hned vypadá stromek líp a mohutněji Překvapilo mě, že to byla práce docela na chvilku. V té matné černé se k moto krásně hodí. Doufám, že je budu mít jen jako ozdobu a nebudu muset nikdy zkoušet jejich funkčnost
Jak udělám nějaké foto venku, tak dodám

Jinak ujeto přibližně 500km (z toho 2/3 ve dvou). Jede parádně, i ve dvou nemá vůbec žádný problém se zátahem. Zatím jeto jen po silnici, ale přemýšlím nad koupí hliníkového krytu pod motor pro případ, že bych ho chtěl otestovat v nějakým horším terénu. No a časem se možná poohlídnu taky po nějakém plexi, které bude vhodnější na cestování.

horak.r72
horak.r72 napsal 20.04.16 v 19:57 10b.

Pěkně vyvedený Stromek. Ať dobře slouží Tobě i baťůžkovi ... R.

pepr67
pepr67 napsal 20.04.16 v 14:50 10b.

pěknej stromek, kufry vypadaj dobře. tak ať slouží