BMW R 1200 GS Adventure (2010)

Vlastník SnekC1800R
Vloženo 9.12.2015
Aktualizováno 9.7.2020

Tak jsem si po létech rajtování choperů a cruiserů koupil něco pohodlnějšího na dlouhé cesty.

První dojmy - Prvních asi 20km jsem byl stuhlej jako prase. Pak asi 60 km bomba. A protože bylo hnusně, rozhodl jsem se jet po dálnici. Přesto že bylo cca 7 stupňů a já nebyl extra onlečenej, nedostavila se žádná zima. Lidi na tom nefouká. Celou cestu asi 170km jsem jel v otevřené helmě jen s plégem dole...

Doplňky na motorce - moc

Jaké můžu mít po cca 400km zkušenosti? Snad jen to, že všechno funguje tak jak jsem si představoval. Na mašinu lezu jak na štafle, stojím na špičkách ale poměrně s jistotou. Ale co, na stání jsem si to nekoupil. Posez perfektní, řazení přesné a vůbec ta motorka dělá to co má. Ve vyšších rychlostech jsem cítil lehce nestabilitu podvozku, což okamžitě vyřešilo jeho přitvrzení. Ale to už bylo hrubě přes 160 za hodinu. No a 200 jde bezpečně, výborný pocit z jízdy a brzdění luxusní.

Možná mě pohaníte, že jenom chválím. Ne určitě na něco později přijdu, ale tohle jsou první pocity po letech strávených na úplně jiných strojích.

Testování probíhalo na k tomu určených komunikacích, mimo silniční provoz

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.07.17 v 23:44 10b.

Porubík
Porubík napsal 30.03.17 v 11:39 10b.

Ahoj zdravím,
přeji hodně nových zážitků a skvělých km v sedle BMW. Je krásná!!!
Koupil jsem po tobě Suzuki Intruder C1800 (poznal jsem podle SPZ), je vidět že jsi se o tu krásku poctivě staral.
Zatím najeto 150km, je to brutální motorka.

Jirka

ramirez_zero
ramirez_zero napsal 20.08.16 v 01:18 10b.

Koprda
Koprda napsal 15.12.15 v 13:31 10b.

Brambor k bramboř a bavorák je na dvoře tak ať ti dělá jen samou radost a spoustu hezkých zážitků
jo a víš co znamená po Polsku zkratka BMW = Budeš Mít Wydaje tak doufám, že není pravdivá

Taborak
Taborak napsal 12.12.15 v 10:50 10b.

Sůpér,tedka zažiješ to správný cestovaní,a budeš moct oskoušet i chut bahnaspoustu nových zážitků a skvělích km v sedle BMW