Honda VFR 1200X Crosstourer (2015)

Vlastník Wurst
Vloženo 14.10.2015
Aktualizováno 7.3.2024

Vloženo: 07.11.2023, Uskutečněno: 07.11.2023, Stav tachometru: 250000 km, Zhlédnuto: 102x

Dnes, v úterý 7.11.2023, jsem zakulatil počítadlo najetých kilometrů na mém CROOSSovi na 250.000! V práci jsem si záměrně vybral poslední den letošní dovolené a vyrazil jsem na téměř zapomenutý zámek Jezeří v Krušných horách. Byla to báječná volba, jelikož počasí tam na severu bylo báječné, krajina stále krásně podzimně zbarvená, takže tamní bukové lesy byly vykreslené do kýčovitých barev a k tomu nikde ani živáčka. Strašně moc jsem si ten dnešní výjezd užil, tak že teď už si mohu v teple domova otevřít lahvinku bílého a zapít tu parádní číslovku!
Kolama dolů, kamarádi!

NXram (68) napsal 10.11.2023 v 07:18

Ahoj Luďku, jako klobouk dole, seš hroznej nezmar Doufám, že se příští rok někde potkáme.
Já pro změnu právě zaparkoval doma další novou SAS 1290 mě už asi nikdo nepomůže
Užívej jakékoli motorky hlavně ve zdraví a přeju další neskutečný porce kilometrů.
Můžeme tě všichni mít jako vzor ............

Wurst 10.11.2023 v 15:50

Ahoj Honzo! No rád tě uvidím kdykoliv! Tebe od "MRKVE" nikdo neodtrhne jako mě od Hondy, viď?
Měj se moc fajn, kamaráde, a opatruj se!

alexander (14) napsal 09.11.2023 v 21:02

gratulace

ndravec (23) napsal 08.11.2023 v 20:13

Tak to velká gratulace. Ta má zaslouženo. Fotky fakt krásný. Nevěřil bych, že v Kruškách bude tak krásné počasí jaké ti vyšlo Jestli si jel po ránu, musela být ale asi fakt zima a kór na horách ?!
Ty krásné barvy lesa tolik na fotkách nevím proč tolik nevyniknou nebo není to takové jak to člověk vidí na vlastní oči. Vím to podle sebe. Taky rád fotím, ale vždycky když to pak vidíme není to takové jako ve skutečnosti. Jinak motorka do lesa nepatří, jen na silnice. Přeji krásnou a krátkou zimu ať nám to všem uteče a můžeme zase s radostí vyjet. Na silnice.

Wurst 08.11.2023 v 21:17

Jezdím každý den ráno bez ohledu na počasí i do práce, tak jsem zvyklý. Jinak souhlas, že tu krásu a barvy na fotky přenést vždy nelze, ale těmi fotkami si to pak snáz zpětně vybavíš. Jinak motorka a les...také souhlas, ale mnohdy v lese nadělají neskutečnou paseku hlavně sami lesáci. Já bych přírodu nikdy neničil a motorkou nenarušoval. Tady konkrétně jsou polorozpadlé asfaltky, které kdysi sloužili jako běžné silnice, krátkým vjezdem na ně snad nic nenarušuji a neničím...

context (7) napsal 08.11.2023 v 19:03

Krásně fotky a parádní nájezd km, přeji ještě minimálné 1 tolik a kolama jenom dolů

Andrej (6) napsal 08.11.2023 v 17:59

Obrovská gratulace ještě aspoň jednou tolik

BezprstyBill (0) napsal 08.11.2023 v 17:47

SPICKOVE!

elvis78 (137) napsal 08.11.2023 v 13:44

Pěkný. Jako vždy
Není náhodou pod Jezeřím parkovišťe a dál zákaz ?
Pěšky je to kousek a je to příjemná procházka

Wurst 08.11.2023 v 16:43

Parkoviště tam je, ale zákazová cedule zmizela nebo jsem si jí nevšiml. Nicméně jsem záměrně jel v tomto období, kdy tam není živáčka a pak někdy i ty zákazy ignoruji. Dokonce byla zvedlá i závora na cestě k vyhlídce nad zámkem, tak jsem toho musel využít a pořídit si jedinečnou fotografii!

Frankie (732) napsal 08.11.2023 v 00:16

Blahopřeju k takovýmu nájezdu a přeju ať ti moto ještě dlouhou dobu vydrží !

Krásný výlet, parádní fotky a kvalitní stroj. Co víc si přát

Přiznám se, že už jsem jednou z tvého deníku bral inspiraci a jak tak na to koukám, asi to udělám zase. Díky

S-fogy (8) napsal 07.11.2023 v 21:39

Bravo! Krásná práce. Tak ať se daří!

PetrHK (4) napsal 07.11.2023 v 21:22

Ahoj,zajímalo by mě jestli vyhlížíš náhradu nebo pojedeš na 500tis!!. Poslední dobou je náhrada za tak dobrou motorku trošku problém. Samozřejmě můj názor na věc ,nikomu nevnucuju.
Jsi borec Přeju hodně dalších super zážitků na moto.

3 reakce

Wurst 07.11.2023 v 22:15

No, já to se svými požadavky mám trošku složitější. Díky velkému ročnímu nájezdu řeším bezúdržbovost (kardan), delší servisní interval, větší nádrž a celkově chci velkou motorku s dostatečným výkonem a chci zatím zůstat v segmentu cestovních endur. Z toho všeho vychází prakticky jen GS Advík a velký Tiger. BMW nechci a Triumphu moc nedůvěřuji, tak že si nechám CROSSE, lepší motorka stejně není , a koupím si rovnou jako druhou motorku GoldWinga, po kterém jsem vždy toužil a nebudu muset opouštět Hondičku... No, čas ukáže, jak to bude, každopádně doufám, že ještě aspoň pár desítek tisíc kilometrů na tom mém držáku zmáknu!

Pupi04 (41) napsal 07.11.2023 v 20:59

Blahopřání
Tak vždy kolama dolu

JirkaCL (10) napsal 07.11.2023 v 19:42

Čekal jsem kdy to tam padne a je to tam.Veliká gratulace a ještě minimálně jednou tolik.Tiše závidim.

Clint. (77) napsal 07.11.2023 v 19:27

Neuvěřitelná hodnota, VELIKÁ gratulace k narozeninám

• Konec sezóny...možná úplný konec

Středa 3.4.2024 se pro mého CROSSÍHO miláčka stala osudnou. Před mou bytovkou do mě v jednosměrné ulici nacouval můj soused, který mě přehlédl ve zpětném zrcátku. Prý chtěl parkovat. Důvody je zbytečné rozebírat, protože

Typ: Havárie
    Vloženo: 04.04.2024
    Uskutečněno: 03.04.2024
  • Konec března

Jak jsem již uvedl v mém motodeníku u Godieho, poslední březnové nadprůměrně teplé a slunečné dny se opravdu povedly a nějaké kilometry samozřejmě přibyly i na mém CROSSOVI. Vyjel jsem k nedaleké Vlčí hoře a vyšlápl si k

Vloženo: 03.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • 1. jarní den

Dva krásné slunečné březnové všední dny po sobě. V ten první si udělám menší popracovní vyjížďku po krásných památkách v okolí Přeštic. Do řeči se dávám s majitelem tvrze v Řenčích, který mi o této stavbě říká mnoho zají

Vloženo: 21.03.2024
    Uskutečněno: 20.03.2024