Yamaha XV 1700 Road Star (2006)

Vlastník DanRen
Vloženo 23.9.2015
Aktualizováno 21.7.2022

Vloženo: 30.04.2018, Uskutečněno: 28.04.2018, Zhlédnuto: 31x

Na sobotní den jsem naplánoval vyjížďku na Orlickou přehradu. Chtěli jsme se podívat na hráz jedné z největších a nejmohutnějších vltavských přehrad.
Vyrazili jsme po (19) na Spálené Poříčí a pokračovali po (177) na Mitrovice, (176) do Březnice. Za Březnicí chvilku po (174) a odbočka na Starosedlský Hrádek a Chraštice. Kousek po (4) a odbočka na Orlickou přehradu.
Zdejší hráz je dlouhá 450 metrů a v koruně dosahuje výšky 91 metrů. Taky jsem chtěl omrknout zdvihadlo pro malá plavidla a případné spouštění lodí na vodu. Měli jsme štěstí na několik různých plavidel, které zrovna jeřábem spouštěli na hladinu. Po cca hodince očumování jsme dali sváču a pokračovali na Milešov. Po (102) na Krásnou Horu n/Vlt. a Kamýk n/Vlt. Tady jsem původně chtěl pokračovat dál po (102), ale je v Kamýku uzavírka a tak jsem to po (118) vzal na Příbram. Tady jsme po odpolední kávičce pokračovali na Rožmitál (18) a dál po (191) na Starý Smolivec , aby jsme se vyhnuli uzavírkám na (19) mezi Věšínem a Míšovem. Domů jsme pokračovali znovu po (177) na Poříčí a Plzeň.
Dnešní prosluněná vyjížďka 210 km

• Sycherák

V neděli jsme dilema co že uděláme k obědu - vyřešili vyjížďkou :-DD do Boru u Tachova, kde je výborná vietnamská restaurace Vina Garden - www.vina-garden.cz Můžeme jen doporučit (y) . Po skvělém obědě jsme zamířili

Vloženo: 30.04.2018
    Uskutečněno: 29.04.2018
  • Stádlecký řetězový most

Na víkend předpověď hlásá parádní počasí a mě bohužel vychází pracovní So + Ne . Takže jsem si holt vzal dovolenou a plánujeme kam že vyrazíme na výlet. Dubnové počasí zatím motorkám přeje a i my už jsme párkrát vyjeli

Vloženo: 23.04.2018
    Uskutečněno: 21.04.2018
  • Příprava na sezonu 2018

Servis doma : - Olej v motoru YAMALUBE 20W-50 4,1l - Olejový filtr K&N (303c - chromový design) - Olej v převodovce – YAMALUBE GL5 80W-90 0,4l - Výměna svíček - 4x DPR7EA-9 - Vyprání vzduchového filtru - K&N ( prate

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.04.2018