BMW R 1200 GS Adventure (2006)

Vlastník DragStarJarda
Vloženo 14.7.2015
Aktualizováno 1.8.2016

Vysněný se, na který jsem myslel že nikdy nedosáhnu!!!

První dojmy - První dojmy byli všelijaké, zdálo se mi že je pomalejší a trošičku přidušená, ale po první delší jízdě jsme si sedli a mohu říci že je to tahoun jak pro cesty, tak do terénu. Ovladatelnost řeknu jednou větou, na lépe ovládatelné motorce jsem ještě nikdy nejel a to jsem jich měl pár v ruce!!!

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny pohodové a dostatečně vysoké motorkáře.

Doplňky na motorce - Výbava na této motorce je od základu dostačující, jen sem si přidal, deflektor vzduchu, teploměr vzduchu a přídavné brzdové světla.

Tuto motorku jsem si vysnil a doufám že mne nikdy nezklame. Ovladatelnost a brzdové vlastnosti k nezaplacení, motor přede jako kocour ().
Jedinou výtku mám k pneumatikám Mitas, jsou to špalky jak prase a při rychlosti 80-90km/h jsou strašně hlučné a rezonují do uší, samozřejmě pouze na asfaltu.
Řešení je jednoduché, až se našetří jdou okamžitě dolů, ale zatím není vata ((.
Jinak k tak dokonalému stroji nelze najít žádnou výtku, je to pohodlná "máša" !!!
K otázce kde se motorka cítí nejlépe nevím co napsat, o proti mému předešlému stroji V-Strom 1000 je to strašný tahoun ve všech zařazených rychlostech a přitom se nemusí neustále držet v otáčkách a proto už dnes chápu, že někteří borci jsou schopní na těchto motorkách oběd cely svět. Proto doufám že má rodina a hlavně manželka mne budou podporovat abych, si taky na ni něco pořádného zažil.
Závěrem co si přát, mnoho šťastných kilometrů bez nehod a krásných zážitků, vždyť na světě jsme jen jednou ()).

3neczak
3neczak napsal 12.08.15 v 17:35 10b.

Moc hezká. Hodně v klidu najetých kilometrů. Samozřejmě 10 bodů.

ajaj
ajaj napsal 14.07.15 v 12:56 10b.

Jo,jo,na to posledním obrázku vypadá moc pěkně...ta SUPERTENERKA

boucek69
boucek69 napsal 14.07.15 v 12:31 10b.

Super moto Praděd dohledu musím si tam vyrazit

Zelinář
Zelinář napsal 14.07.15 v 11:45 10b.

Presne takhle bych to jednou videl